Алюмінієві композитні панелі краматорськ

Де вигідно купити алюмінієві композитні панелі для Краматорська – опис, переваги, характеристики.

Алюмінієві композитні панелі Краматорськ
RAL 8017
RAL 6005
RAL 5005
RAL 1018
RAL 7004
RAL 9003
Палітра кольорів:

Компанія “Сіті-С” продає композитні алюмінієві панелі оптом і в роздріб по містах Краматорськ, Слов’янськ, Лисичанськ. Ми можемо запропонувати продукцію не тільки вітчизняних, а й зарубіжних виробників – Profibond, Alufas, Ecobond, Aluprom і ін.

Вартість композитних панелей в регіонах варіюється, в залежності від конкретного виробника і постачальника. Завдяки партнерству безпосередньо з виробниками, ми можемо запропонувати більш вигідні ціни, ніж більшість будівельних магазинів. Ціна алюмінієвих панелей коливається від 10 $ до 28 $ за кв.м. Детальний огляд цін представлений в прайс-листі. Якщо ж вам потрібно додаткова інформація – зв’яжіться з нами.

Алюмінієві композитні панелі відрізняються високою зносостійкістю. Гарантійний термін експлуатації від 15 до 25 років. Можна бути впевненим, що протягом цього терміну не відбудеться зміна кольору або деформацій панелей.

Можливо вас такоже зацікавіть

Алюмінієві композитні панелі

HPL панелі

Фасадне скління

Алюмінієві композитні панелі – структура

Виробництво алюмінієвих панелей відбувається в кілька етапів. Спочатку між алюмінієвими листами закладається мінеральна прошарок. Потім наносять два грунтувальних шару VPDF, після чого шар кольорового покриття. На завершальному етапі алюмінієві панелі покриваються захисною плівкою.

Алюмінієві композитні панелі відрізняються ідеальною рівною поверхнею, але при цьому мають високу міцність, гнучкість і вогнетривкими характеристиками.

Алюмініевиекомпозітние панелі в розрізі

Використання алюмінієвих панелей

Найбільш часте застосування алюмінієвих композитних панелей в оздобленні фасадів. І це зрозуміло, адже високий ступінь зносостійкості дозволяє мінімальними зусиллями забезпечити привабливий зовнішній вигляд будівлі на багато років.

У Краматорську алюмінієві панелі використовують для відокрем кіосків, магазинів, для облицювання балконів і козирків.

В інших випадках алюмінієві композити будуть відмінним рішенням, якщо Ви захочете:

  • швидко і стильно змінити фасад бізнес-центру
  • створити інтер’єр з використанням фальшпанелей
  • зробити внутрішньо-кімнатні композитні перегородки
  • реконструювати стару будівлю
Облицювання алюмінієвими композитами Краматорськ
Облицювання алюмінієвими композитами Краматорськ- 2
Облицювання алюмінієвими композитами Краматорськ- 3
Облицювання алюмінієвими композитами Краматорськ- 4
Облицювання алюмінієвими композитами Краматорськ- 5

Технічні характеристики алюмінієвих панелей

Характеристики алюмінієвих композитів Краматорськ

Де купити алюмінієві композитні панелі для Краматорська

Одним з важливих напрямків діяльності Компанії “Сіті-С” є продаж фасадних матеріалів оптом і в роздріб. Алюмінієві композити, як один з найпопулярніших матеріалів, можна замовити, виходячи з особистих переваг і потреб вашого об’єкта. Співпраця з кращими виробником дозволяє нам запропонувати не тільки вигідні ціни на композитні панелі в Краматорську, а й відмінна якість матеріалів.

Ми хочемо не просто продати Вам фасадні матеріали, а допомогти вирішити Вашу проблему щодо вибору і доставки матеріалів на робоче місце. Наші фахівці допоможуть вам підкажуть на які характеристики слід звернути увагу, вибираючи алюмінієві панелі, прорахують оптимальна кількість, нагадають про важливі супутні матеріали, а також швидко і якісно оформлять доставку.

Компанії “Сіті-С” зацікавлена в довгостроковому співробітництві з клієнтами, тому ми готові запропонувати Вам спеціальні умови для взаємовигідного співробітництва. Ознайомтеся з нашими прайсами. Якщо у Вас виникнуть запитання скористайтеся онлайн-чатом або формою зворотного дзвінка – ми завжди готові Вам відповісти.

ПЕРЕВАГИ алюмінієвих композитних панелей

Переваги використання алюмінієвих композитних панелей

ОБРОБКА алюмінієвих композитних панелей

Обробка алюмінієвих композитних панелей

КАСЕТИ з алюмінієвих композитних панелей

Касети з алюмінієвого композиту