Алюмінієві композитні панелі Слов’янськ

Ціни, переваги, застосування і де вигідно купити алюмінієві композитні панелі в Слов’янську.

Алюмінієві композитні панелі Слов'янськ
RAL 8017
RAL 6005
RAL 5005
RAL 1018
RAL 7004
RAL 9003
Палітра кольорів:

Компанія “Сіті-С” продає композитні панелі оптовим і роздрібним покупцям. Ми пропонуємо панелі кращих зарубіжних і українських виробників – Profibond, Alufas, Ecobond, Aluprom і ін.

Ціна алюмінієвих композитних панелей на будівельному ринку Слов’янська відрізняється, в залежності від конкретного виробника і постачальника. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому готові запропонувати кращі ціни, ніж більшість будівельних магазинів. Вартість алюмінієвих панелей коливається від 10 $ до 28 $ за кв.м. Більш точні ціни Ви можете подивитися в прайс-листі або зв’язавшись з нами.

Більшість виробників алюмінієвих композитних панелей дають гарантію на свою продукцію від 15 до 25 років. Це означає, що протягом цього терміну панелі зберігають свій зовнішній вигляд, не вигорають і не деформуються.

Можливо вас такоже зацікавіть

Алюмінієві композитні панелі

HPL панелі

Фасадне скління

Структура алюмінієвих композитних панелей

Алюмінієві композитні панелі мають багатошарову структуру, що надає їм міцність, вологозахист, гнучкість, вогнетривкість і інші відмітні характеристики.

Кожен виробник намагається внести щось своє, щоб зробити свою продукцію оригінальною, проте є елементи, які присутні в структурі композитних панелей завжди: захисна плівка, алюмінієвий лист, нетоксична мінеральна прошарок, високоміцний алюмінієвий лист, шари VPDF, кольорове покриття і видаляється захисна плівка .

Структура алюмінієвих композитних панелей картинка

Області застосування алюмінієвого композиту

Оздоблення фасаду алюмінієвими композитними панелями набула великої популярності в Слов’янську. Багато торгових і бізнес-центрів, окремих магазинів та кіосків оброблені композитними панелями.

Облицювання алюмініевивм композитом буде відмінним рішенням, якщо Вам необхідно:

  • зробити зовні привабливий стильний фасад будівлі
  • зробити цікаву внутрішню обробку з використанням фальшпанелей
  • зробити акуратний кіоск або невеликий магазин
  • облицювати АЗС
  • створити виставковий павільйон
  • створити новий вигляд старої будівлі, що реконструюється
  • виготовити рекламний щит або вивіску
Облицювання алюмінієвими композитними панелями Слов'янськ -1
Облицювання алюмінієвими композитними панелями Слов'янськ - 2
Облицювання алюмінієвими композитними панелями Слов'янськ - 3
Облицювання алюмінієвими композитними панелями Слов'янськ - 4
Облицювання алюмінієвими композитними панелями Слов'янськ - 5

Технічні характеристики алюмінієвих панелей

Технічні характеристики алюмінієвих панелей Слов'янськ

Алюмінієві композитні панелі в компанії в Слов’янську – де купити?

Компанія “Сіті-С” спеціалізується на продажу фасадних і покрівельних матеріалів. Найширше в асортименті фасадних матеріалів представлені алюмінієві композитні панелі. Співпраця з кращими виробником дозволяє нам запропонувати кращі ціни на композитні панелі у Слов’янську.

Наша мета – не просто продати Вам алюмінієві панелі, а вирішити Вашу проблему щодо вибору фасадного матеріалу. Ми хочемо, щоб процес вибору не був для Вас болісним, тому докладно розповімо про кожний матеріал, чесно покажемо всі переваги і недоліки, підберемо необхідний колірний тон і технічні характеристики конкретно під Ваш проект. Наші фахівці прорахують необхідну кількість матеріалу, щоб ви не переплачували за надлишки, а також швидко і акуратно оформлять доставку.

Якщо Ви оптовий покупець, ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві і зробимо для Вас спеціальні умови для взаємовигідного співробітництва. Подивіться наші прайси, якщо у Вас залишаться питання і сумніви – телефонуйте, пишіть, завжди готові Вам відповісти. Ми зробимо все, щоб купити алюмінієві композитні панелі в Слов’янську для Вас було легко, вигідно і швидко!

ПЕРЕВАГИ алюмінієвих композитних панелей

Переваги використання алюмінієвих композитних панелей

ОБРОБКА алюмінієвих композитних панелей

Обробка алюмінієвих композитних панелей

КАСЕТИ з алюмінієвих композитних панелей

Касети з алюмінієвого композиту