Armstrong підвісні стелі

Armstrong підвісні стелі logo

Підвісні стелі Armstrong

Підвісна стеля Armstrong – універсальний варіант обробки стельових покриттів. Він з успіхом використовується на об’єктах різного типу і призначеного, а сам виріб в повній мірі відповідає всім актуальним стандартам якості.

Armstrong – виробник з США, який має свої представництва в ряді країн на різних континентах. Він пропонує користувачам широкий спектр стельових, підвісних і настінних систем. Інноваційна продукція вигідно виділяється на тлі конкурентних пропозицій, а розумна вартість ще більше підвищує її привабливість в очах потенційних покупців.

Сфера застосування підвісних стель Armstrong

Універсальні підвісні стелі Armstrong відмінно підходять для обробки житлових і громадських приміщень, торгових і офісних будівель, промислових будівель, об’єктів медичної сфери і освітнього сектора. Вони є оптимальним рішенням для установки в будівлях комерційного та адміністративного типу.

Існують і окремі рішення для об’єктів, які пред’являють підвищені вимоги до звукоізолірованію, гігієну і пожежної безпеки. А різноманітність стильових та дизайнерських рішень дозволяє без проблем підібрати найбільш оптимальний варіант оформлення для кожної ситуації.

Переваги підвісних стель Armstrong

  • Абсолютна відповідність усім галузевим нормативам і стандартам
  • Різноманітність варіацій збірки готових конструкцій
  • Повністю екологічна і абсолютно безпечна для людини основа
  • Доступна вартість придбання в незалежності від обраної конфігурації
  • Безпроблемна технологія монтажу і короткі терміни установки
  • Офіційна гарантія виробника на всю реалізовану продукцію.

«Сіті-С» – все найкраще для вас

У компанії «Сіті-С» ви завжди можете придбати оригінальні підвісні стелі Armstrong. До ваших послуг команда професійних консультантів, продукція високої якості і можливість отримання свого замовлення в будь-якому куточку країни. Довіртеся професіоналам. Ви точно залишитеся задоволені своїм зверненням.