asas logo

ASAŞ виробник композитних панелей

Корисна інформація

Заснована в 1990 році в провінції Гебзе, ASAŞ є одним з найважливіших турецьких промислових підприємств з 5 виробничими комплексами, оснащеними новими технологіями, налічує понад 2400 співробітників та експортує свою продукцію до більш ніж 90 країн. Завдяки інноваційним продуктам, технологіям, єдиному в цьому секторі науково-дослідному центру та широкому спектру послуг, з моменту свого заснування компанія ASAŞ постійно зростає і розвивається, перебуваючи в першій сотні найбільших турецьких компаній, одночасно є також однією з провідних європейських компаній.

Відеопрезентацію компанії можна переглянути тут.

ASAŞ fabrika

Маючи інтегровані виробничі комплекси, площа яких становить 923 тис.кв.м, ASAŞ займається виробництвом алюмінієвих профілів, заготовок та композитних панелей у великих обсягах: 7,5 – 10 млн. м²/рік.

Продукція ASAŞ, що виробляється під власною торговою маркою, використовується в різних секторах: будівництво, автомобілебудування, упаковка, транспорт, енергетика тощо. Компанія виробляє і продає як цілі готові алюмінієві архітектурні системи, так і окремі алюмінієві композитні панелі. Продукцію ASAŞ відрізняє висока якість, оригінальний дизайн та надійність.

Завдяки введенню в експлуатацію нового комплексу з виробництва алюмінієвого композиту в 2006 році вдалося збільшити обсяги виробництва до 7,5 – 10 млн. м²/рік алюмінієвих панелей. Завдяки своїм унікальним якостям – композитні панелі ASAŞ отримали визнання у всьому світі.

Особлива увага при розробці та виробництві приділяється як практичним, так і естетичним властивостям панелей. Широкої популярності останнім часом набувають панелі, що миються, не вбирають плями. Завдяки цьому такі пофарбовані панелі PVDF мають 20 річний гарантійний термін служби.

ASAŞ алюмінієві панелі

Панелі ASAŞ використовуються як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Для різних сфер застосування розроблені спеціальні серії, що володіють спеціальними характеристиками, товщиною та розмірами. Наприклад, у рекламному секторі, а також для внутрішнього облицювання сучасних будівель широко використовуються такі марки панелей як Naturalbond, Alfabond, Asbond та Signbond.

Завдяки застосуванню сучасних технологій, ASAŞ виробляє панелі з алюмінієвим гідроксидним наповненням, які мають найпотужніші протипожежні характеристики. До складу фарби входять смоли LDPE з використанням AL(OH)3 алюмінієвої гідроксидної сировини, що відноситься до класу В1 “займисті” відповідно до стандарту TS EN 13501.

Зайве говорити, що асортимент продукції ASAŞ включає найширший колірний спектр та різноманітність. Вся продукція компанії проходить найсуворіший контроль якості на відповідність світовим стандартам.

Маючи унікальні естетичні та механічні характеристики, композитні панелі ASAŞ широко використовуються для облицювання фасадів різних споруд. Гнучкість та широка кольорова гама панелей дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський задум.