Бітумна черепиця

Що таке бітумна черепиця, її переваги та особливості монтажу

Дах будинку з бітумної черепиці фото
Компанія «Сіті-С» пропонує великий вибір бітумної черепиці таких виробників, як Kerabit, Ruflex, Tegola, Shinglass, Iko, Katepal та ін.

Бітумна черепиця – це м’який покрівельний матеріал. До його складу входять: стеклохолст, бітум, кам’яна посипання. Бітумну черепицю використовують для покрівлі дахів самої різної архітектурної форми (купольних, скатних, цибулинних і т.д.).

Ціна бітумної черепиці порівняно невисока від 12 до 20 у.о. м.кв. Завдяки цьому бітумна черепиця є основним конкурентом покрівлі з металу.

Структура бітумної черепиці

Бітумна черепиця має багатошарову структуру і тому має збільшений термін служби, не вигорить і не змінюючи свої характеристики протягом довгого часу.

Склополотно – це екологічно чистий матеріал, однорідне полотно з згорнутих між собою в хаотичному порядку скловолокнистих ниток. Завдяки цьому матеріал стає більш міцним і стійким до розриву.

Бітум або бітумна мастика – це продукт нафтопереробки. Можна сказати – це «смола».

Кам’яна присипка (гранулят) – це сланець або базальт, який перетирається в дрібну крихту для поліпшення тривалості служби бітумної черепиці. Кам’яна присипка захищає матюкав від УФ випромінювання сонця і від впливу зовнішній середовища (дрібних механічних пошкоджень, подряпин, тріщин). Надає додаткову міцність.

Бітумна мастика наноситься на полотно скловолокна з обох сторін. Далі зовнішня сторона для захисту матеріалу посипається кам’яною присипкою. Саме через використання подібної технології виробництва матеріал виходить дуже гнучкий і в той же час міцний матеріал.

Переваги бітумної черепиці

  • Невелика вага. Маса на один квадратний кілометр покрівлі дорівнює 5-ти кілограмів. Така мала вага дозволяє не витрачати час і фінанси на посилення стропільних конструкцій.
  • Вологостійкість. У бітумної черепиці практично нульове водопоглинання, тому матеріал не гниє і не псується під впливом вологи. Виключає корозію, розвиток грибків, цвілі і шкідливих для людини бактерій.
  • Теплоізоляція. Завдяки низькій теплопровідності матеріалу, можна заощадити на утепленні внутрішнього приміщення.
  • Шумоізоляція. Висока звукоізоляція досягається через м’якість матеріалу. В результаті вас не будуть турбувати галасливі звуки вироблені зовні будівлі.
  • Стійкість до агресивного середовища. Покрівля бітумною черепицею стійка до різких перепадів температури і ультрафіолету, а так як матеріал формує суцільний шар з м’якої плитки, при сильному вітрі окремі листи покрівлі не відривати.
  • Приємний зовнішній вигляд. Матеріал не вигорає і зберігає свою естетичну привабливість протягом довгого часу експлуатації. А завдяки кам’яної присипці, існує 50 різних забарвлень бітумної черепиці.

Особливості монтажу бітумної черепиці

Монтаж бітумної черепиці здійснюється швидко і легко. Для цього зовсім не потрібні застосовувати будь-які спеціальні інструменти.

Важливо врахувати, що кут нахилу даху повинен бути не менше 12 градусів. Перед безпосередній покрівельної кладкою, на поверхні створюють підкладку з попередньо просушеної обрешітки фанери або плити ОСБ.

Далі, на вже вистеленную підкладку методом накладання один на одного просто викладають листи черепиці. Завдяки такій техніці, на даху ніби створюється міцний купол, який повністю обволікає і захищає від зовнішнього впливу. А в разі пошкодження гнучка черепиця також легко ремонтується, досить замінити листи в ушкодженому місці.

Чому вигідно купувати бітумну черепицю в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” більше 10-ти років працює на ринку будівельних матеріалів. Ми маємо великий досвід в продажу покрівельних матеріалів, в тому числі і бітумної черепиці.

Крім того, ми співпрацюємо тільки з перевіреними і надійними постачальниками і виробниками бітумної черепиці. Тому наша продукція найвищої якості і відповідає всім сучасним стандартам якості і безпеки.

Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас який покрівельний матеріал краще підійде під Ваш проект і зроблять розрахунок за обсягом закупівлі.

Доставка замовлення здійснюється по місту Харкову, Харківській області та по інших регіонах України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.

Бітумна черепиця фото
Дах будинку з бітумної черепиці фото
Дах з бітумної черепиці фото
Структура бітумної черепиці фото
Порада

Вибираючи для покрівлі бітумну черепицю, Ви можете помітити, що на вигляд однакова черепиця можемо істотно відрізнятися в ціні. Може виникнути природне бажання заощадити і питання “Навіщо платити більше?”.

Тут будьте обережні, щоб не потрапити в пастку придбання неякісного товару. Деякі виробники, щоб знизити вартість бітумної черепиці використовує менший шар бітумного матеріалу або зменшеного стеклохост. Покрівля з такого матеріалу прослужить на порядок менше, ніж з високоякісного. Тому, купуючи бітумну черепицю, запитуйте у продавця технічні характеристики черепиці та гарантійний термін служби.