Фасадне скління

Фасадне скління є систему профілів каркасного типу, спеціально розроблені для створення вітражного скління. Використовується як для скління всієї будівлі, так і для скління окремих його ділянок. Основою будь-якої фасадної системи є стійки, які кріпляться на несучі елементи будівлі (стіни, колони, перекриття). На стійки діють величезні вітрові навантаження, а горизонтально розташовані ригеля впливає вага конструкції скління. При цьому вся конструкція фасадного скління зі скла і алюмінію є єдиною оболонкою. Залежно від призначення будівлі, фасадне скління може бути, як теплим, так і холодним. Крім того, воно може бути виконано за допомогою видимих або невидимих елементів настінного кріплення. Напевно, найбільш однією з характерних особливостей в сучасній архітектурі громадських і комерційних будівель є активне використання фасадних систем зі скла і алюмінію.

Алюмінієві фасадні системи забезпечують:

  • функціональність
  • сучасний дизайн
  • високу технологічність
  • високу теплоізоляцію
  • широкий спектр варіантів
  • виготовлення конструкцій і індивідуальних рішень
Система профілів і їх різноманіття дозволяє виконувати всілякі конструкції: типові, вертикальні, похилі, арочні, куполоподібні і ін. Дуже практичним моментом є те, що в самі фасадні системи можливо вбудовувати дверні вироби вікна та системи вентиляції. З’єднання профілів можна проводити по всіх площинах, робити примикання до різних поверхонь під будь-яким кутом. Залежно від архітектурного рішення передбачені всілякі варіанти заповнення світлопрозорих прорізів конструкцій. Це може бути скло (різної товщини, але зазвичай застосовується від 6мм, можливим нанесенням тоніровочного шару, візерункове, загартоване, триплекс), склопакети товщиною (різної товщини від 18 до 42мм), а також оргскло (акрил, монолітний полікарбонат), стільниковий полікарбонат. На вартість фасадів впливає тип фасадного скління, варіанти його заповнення, складність проектування, матеріалів, з яких виготовляється система фасадів. Фасадне скління дозволяє надати будівлі унікальність і неповторність. Будівля буде виглядати особливим, в якому можна втіливши в життя навіть найскладніші архітектурні задумки.

Чому вигідно купувати фасадне скління в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на Сайти Вся будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми набули колосального досвіду в продажу будівельних матеріалів, відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Замовивши фасадне скління в компанії “Сіті-С”, Ви можете бути впевнені в якості матеріалу, якісному обслуговуванні, швидкості доставки і професійної консультації. Це особливо важливо, якщо потрібно прорахувати кількість або обсяг необхідного матеріалу. Наші менеджери зроблять це для Вас абсолютно безкоштовно!

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.
фасадне скління фото

Можливо вас такоже зацікавіть

Зенітні ліхтарі

Розсувні системи скління

Монолітній полікарбонат