ФАСАДНІ МАТЕРІАЛИ

НАДІЙНІ ФАСАДНІ МАТЕРІАЛИ ПО СУЧАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Сучасні фасадні – це величезний різноманітність фактур, кольору і якості. Крім декоративної функції, фасадні виконують також і захисну функцію. Вони захищають стіни будівлі від несприятливого впливу атмосферних опадів, різких перепадів температур і механічного пошкодження.

Останнім часом все більш актуальним стає питання енергоефективності будинків і споруд. Багато фасадні здатні зберігати тепло всередині приміщень, що веде до економії на опаленні.

Ринок фасадних матеріалів Харкова досить різноманітний. Щоб зрозуміти, який матеріал вибрати для обробки фасаду, варто трохи подивитися на класифікацію фасадних матеріалів і зрозуміти які вони бувають і чим відрізняються один від одного.

Види фасадних матеріалів:

  • Сендвіч панелі. Недорогий фасадний матеріал, що представляє собою багатошарову конструкцію. Як правило між двома твердими пластинами знаходиться наповнювач. Все це склеюється холодним або гарячим пресуванням. Сендвіч-панелі бувають покрівельними і стіновими.
  • Газобетон або газоблок. Він об’єднує в собі кращі властивості дерева і бетону. Він дуже пористий (близько 85%), тому легко обробляється – пиляється, свердлиться і т.д.
  • Облицювальна цегла. По суті своїй це керамічна цегла, одна зі сторін якого декоративно оздоблена. Облицювальна цегла добре переносить перепади температур і дуже міцний.
  • Сайдинг ПВХ. Недорогий популярний фасадний матеріал, який прекрасно захищає будівлі від атмосферних опадів і естетично прикрашає фасад будівлі.
  • Фасадні панелі. Більш міцний матеріал, ніж сайдинг, хоча у їх основі також знаходиться полівінілхлорид. Особливість фасадних панелей у їх різноманітній декоративній обробці. Фасадні панелі можуть виглядати як кладка цегли або каменю, можуть бути гладкі і рельєфні, глянцеві і матові.

Існують, звичайно, і інші види фасадних матеріалів, але в інтернет-магазині компанії “Сіті-С” представлені в основному всі перераховані вище фасадні матеріали.

Компанія «Сіті-С» є партнером більшості виробників фасадних матеріалів, тому наші ціни найдоступніші в регіоні. Ми продаємо фасадні матеріали оптом і в роздріб. Ви можете завантажити прайс-листи на цікаву для Вас продукцію в кожній категорії.

Переваги фасадних матеріалів

Всі фасадні матеріали сертифіковані і їх якість гарантована виробником. Це означає, що Ви не ризикуєте придбати неякісний товар. Протягом усього, гарантованого виробником терміну, зовнішній вигляд і експлуатаційні якості фасадних матеріалів залишаться такими ж, як при покупці. А за умови правильного монтажу, термін їх служби може бути збільшений на кілька років.

Якщо Ви не знаєте точно який конкретно фасадний матеріал краще підійде для Вашого проекту або сумніваєтеся який обсяг знадобиться, зателефонуйте нам або залиште повідомлення. Наші фахівці допоможуть Вам визначитися з вибором і зроблять точні розрахунки за обсягом і кількістю необхідного фасадного матеріалу. Це абсолютно безкоштовно!

За доставку теж не хвилюйтесь. Ми доставимо Ваше замовлення в зручний для Вас час по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умовами доставки та оплати ви можете ознайомитися тут.