Фасадні панелі з алюмінієвого композиту

Фасадні панелі з алюмінієвого композиту

Алюмінієві композитні панелі відповідають тенденціям сучасного містобудування, лідирують серед фасадного облицювання за рахунок поєднання доступної ціни, механічної міцності, красивого візуального ефекту і стійкості до агресивного міського середовища. Алюмінієвий композит вписується в різні архітектурні стилі, застосовується в громадському та промисловому будівництві для обробки вентильованих фасадів, нестандартних об’єктів зі складною геометрією, оформлення вхідних груп і заміських котеджів. Будинки з фасадами з алюмінію не виглядають нудними і похмурими.

Будова і характеристики алюмінієвих панелей

Алюмокомпозіт – це багатошарова конструкція, поєднана високоеластичним клеєм:

Зовнішній лист алюмінію оброблений антикорозійною ґрунтовкою, покритий лаком або фарбою, стійкою до старіння і УФ-променів полімерним шаром. Облицювальна плита від подряпин захищена плівкою, яка знімається після монтажу.

Серцевина зі стійкого до розшарування поліетиленового наповнювача з антипіренами забезпечує гнучкість і жорсткість, знижує шумовий фон, вирівнює температуру між листами, попереджає розширення, утворення криги.

Внутрішній лист алюмінію покритий грунтом проти корозії.

Товщина алюмінієвих панелей 3-5 мм, вага до 7 кг / м². Легкий матеріал підходить для обробки нових і старих будівель, що реконструюються, торгових центрів, АЗС. Панелі приймають криволінійні форми, контурні і радісно вигини, недоступні для втілення в навісних фасадних системах з керамограніта, скла, фіброцемента. Згинання виконується на згинальних верстатах, окантовочном пресі. Циліндричні конструкції створюються методом радіусного вальцювання на круглогибочних машинах.

Переваги композитних панелей з алюмінію

Алюмінієві пластини, наповнювач забезпечують вентильованого фасаду необхідні естетичні та фізичні характеристики:

Ефектний вигляд. Фасадні касети, пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL, створюють унікальний вигляд будівлі. Декоративне покриття зберігає колір і глянець протягом 20 років, очищається від вихлопних газів, пилу дощем. У районах з промисловими викидами, інтенсивним автомобільним рухом досить мийки водою під напором.

Висока жорсткість. Алюмінієвий композит не жолобиться, не викривляється при значних вітрових навантаженнях, підходить для обробки висотних будинків, споруд складної форми.
Гнучкість, зручна обробка. Згинати панелі можна під кутом до 180 градусів, розкроювати пилкою, фрезерувати, вирубувати отвори і кути. Для виготовлення деталей складної конфігурації застосовується зварювання гарячим повітрям.

Звукоізоляція. Алюмінієва фасадна система гасить вібрації, знижує шумовий фон в приміщенні приблизно в 2 рази.

Атмосферостійкість. Облицювання не руйнується при сезонних температурних коливаннях, що не піддається корозії, не боїться кислотних дощів.

Алюмінієві композитні панелі відкривають можливість архітекторам створювати неабиякі проекти, швидко проводити реконструкцію старих будівель. Ціна алюмінієвого композиту виправдана тривалою експлуатацією, 20-25 років можна не турбуватися про ремонт фасаду.