Фасади з ДПК Харків

Фасади з ДПК Харків фото
RAL 8017
RAL 6005
RAL 5005
RAL 1018
RAL 7004
RAL 9003
Палітра кольорів:

Компанія «Сіті-С» пропонує великий вибір фасадів з ДПК в Харкові. У нас Ви можете купити фасади з деревопластік Legro, Burgan і інших виробників.

Ціна на фасади з ДПК в Харкові коливається від 42 до 45 у.о. за кв.м., в залежності від виробника.

Вибираючи фасадний матеріал для свого будинку, Ви, звичайно ж, шукайте надійний, міцний, зовні привабливий матеріал, який створить образ, що запам’ятовується і буде легким в монтажі та догляді. Якщо це так, то композитні фасади з деревопластік цілком можуть Вам сподобатися.

За своєю суттю, деревопластік (деревополімерний композит, скорочено ДПК) – це суміш деревної муки і полімерної пластіфікаторной маси. Завдяки цьому фасад має натуральний зовнішній вигляд (найчастіше «під дерево») і такі переваги пластмаси, як стійкість до шкідників, високий коефіцієнт термічного розширення і довговічність.

Фасади з ДПК фото 1
Фасади з ДПК фото 2
Фасади з ДПК фото 3

Переваги фасадної дошки з деревопластику

Завдяки своєму комбінованого складу, фасадна дошка з ДПК має ряд переваг, які вирізняють їх серед інших фасадних матеріалів:

 • Енергоефективність. Фасади з ДПК часто використовують при монтажі вентильованих фасадів, які, в свою чергу, зберігають теплову енергію будинку
 • довговічність
 • Пожежна безпека. Завдяки спеціальним добавкам в складі, фасадна дошка з дерепластику має високий поріг займистості і швидко згасає
 • Стійкість до впливу шкідників, плісняви, гнилі, корозії
 • Практично не вбирає вологу, а, значить, може використовуватися поблизу водойм
 • Чи не деформуються
 • Чи не вигоряють на сонці
 • Екологічна. Не виділяє шкідливих для людини ферментів
 • Легкість монтажу
 • Простота в обслуговуванні
 • Доступна ціна

Застосування фасаду з ДПК

Крім перерахованих вище переваг, деревопластик володіє красивим зовнішнім виглядом і дуже приємний на дотик. Як візуально, так і при торканні, він справляє враження відмінно обробленої дерев’яної дошки. Тому, фасадну дошку з ДПК часто використовують для облицювання приватних будинків повністю або частково, обробки елементів фасаду, цоколя, вхідних груп. Часто фасад з ДПК використовують для огорожі або оздоблення сходів.

МОНТАЖ ФАСАДУ З ДПК

Утеплювач для вентильованого фасаду фото

Де можна вигідно купити фасад з ДПК у Харкові

На будівельному ринку Харкова та України можна купити фасадну дошку з деревокомпозіта як українських, так і зарубіжних виробників. Найпопулярнішими і оптимальними за показниками «ціна-якість» є фасади з ДПК компаній Legro і Burgan.

Компанія «Сіті-С» вже майже 10 років займається продажем фасадів з деревокомпозиту. За цей час ми накопичили багатий досвід і можемо сказати, що знаємо про фасадах з ДПК все (ну або майже все). Крім того, у нас була можливість порівняти товари різних виробників, тому сьогодні ми працюємо з найкращими і перевіреними з них.

Якщо ви вирішили купити фасад з ДПК в Харкові, то Вам варто лише звернутися до наших фахівців і всю іншу роботу вони зроблять самі – підберуть для Вас фасадну дошку з ДПК з оптимальними технічними характеристиками, розрахують необхідний обсяг і доставлять в обумовлені терміни.
Якщо у Вас залишилися питання – телефонуйте або пишіть і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.