Фасади з ДПК Краматорськ

Фасади з ДПК Краматорськ фото
RAL 8017
RAL 6005
RAL 5005
RAL 1018
RAL 7004
RAL 9003
Палітра кольорів:

Компанія «Сіті-С» пропонує широкий асортимент фасадів з ДПК в Краматорську, таких виробників, як Legro, Burgan і ін.

Вартість квадратного метра деревокомпозіта в Краматорську коливається в районі 42-45 у.о. за метр квадратний. У нашому прайс-листі Ви знайдете оптові і роздрібні ціни на композитну дошку по місту Краматорськ.

Вибираючи фасадний матеріал для будинку, ми хочемо, щоб це був гарний і довговічний матеріал, який би не потребував в складного догляду, довго зберігав свою привабливість і був доступний за ціною. Всім цим критеріям відповідає деревокомпозит.

Зовні, і навіть на дотик, цей матеріал дуже важко відрізнити від дерева, тому що він має характерну структуру, колір і фактуру. Однак, на відміну від дерева, фасади з ДПК не схильні до впливу зовнішніх факторів, не вигоряють на сонці, не деформуються при перепадах температури, не розбухають від вологи, практично не горять, не цікаві для гризунів і комах. Як таке можливо? Виключно завдяки свойому складу. Деревокомпозит – це комбінований матеріал з деревної муки і пластмаси. Деревне борошно надає матеріалу фактуру і колір дерева, а пластмаса наділяє всіма перерахованими вище перевагами. В результаті виходить унікальний фасадний матеріал – деревокомпозитна дошка.

Переваги фасадної дошки з деревопластику

Наявність в складі фасадної дошки пластмаси і деревної муки, наділяє цей фасадний матеріал наступними перевагами:

  • високий рівень пожежної стійкості
  • вологостійкість
  • не вигоряє на сонці
  • не боїться високих і низьких температур, не деформується
  • не утворюється цвіль і гниль
  • довговічний
  • простий і швидкий монтаж
  • не вимагає складного догляду
  • доступний за ціною

Застосування фасаду з ДПК в Краматорську

Фасади з ДПК часто використовується при облицюванні і обробці приватних будинків в Краматорську. Якщо Ви прихильник натуральних матеріалів і хочете додати своєму будинку неповторний вигляд, тоді композитна дошка може стати відмінним вибором.

Фасад з ДПК часто застосовується як елемент вентильованого фасаду. Завдяки утеплювачу, який закладається між стіною і композитної дошкою, створюється особливий мікроклімат, який сприяє енергоефективності будинку.

Крім цього, деревокомпозитна дошка часто використовується і для обробки вхідних груп, сходів, цоколя і як декоративна складова фасаду.

Де можна вигідно купити фасад з ДПК в Краматорську

Компанія “Сіті-С” займається продажем фасадів з ДПК в Краматорську і найближчих регіонах. Співпраця з такими виробниками, як Legro і Bruggan дає нам можливість не тільки пропонувати нашим клієнтам високоякісну продукцію, але ще і оптимальні ціни.

У нашому прайс-листі Ви знайдете оптові і роздрібні ціни на фасади з ДПК в Краматорську. Зв’язок з нашими менеджерами для уточнення і обговорення Вашого замовлення і ми безкоштовно розрахуємо Вам необхідну кількість, швидко оформимо і доставимо замовлення.