Фасади з ДПК Слов’янськ

Фасади з ДПК Слов'янськ фото
RAL 8017
RAL 6005
RAL 5005
RAL 1018
RAL 7004
RAL 9003
Палітра кольорів:

Компанія «Сіті-С» пропонує широкий асортимент фасадів з ДПК в Слов’янську, таких виробників, як Legro, Burgan і ін.

Вартість квадратного метра деревокомпозиту 42-45 у.о. Уточнити ціни конкретних виробників Ви можете скачавши наш прайс-лист.

Фасади з ДПК або, як його ще називають деревопластик або деревополімерний композит – це комбінований матеріал, до складу якого входить деревне борошно та пластифікаторная маса. Незважаючи на складну назву – зовні це панель, що має деревну структуру і натуральний вигляд “під дерево”, але позбавлена його недоліків – вигоряння, деформації, розбухання від вологи, грибка, цвілі, комах та іншого. Все це можливо, саме завдяки включенню до складу матеріалу пластмаси. Таким чином, якщо Ви хочете обробити поверхню будинку, дачі, тераси та інших спорудження деревом, але хочете уникнути перерахованих вище проблем, відмінним рішенням буде використання фасаду з ДПК або деревокомпозитної дошки.

Переваги фасадної дошки з деревопластику

Переваги деревокомпозітної дошки очевидні:

  • довговічність
  • не схильний до дії шкідників, гнилі і цвілі
  • вологостійкість
  • не вигоряє
  • не деформується від перепадів температур
  • довговічність
  • легкість монтажу і догляду
  • енергоефективність (як елемент вентильованого фасаду, сприяє збереженню тепла)
  • доступна ціна.

Застосування фасаду з ДПК в Слов’янську

Фасади з ДПК досить часто використовуються в якості фасадного матеріалу для приватного будівництва в Слов’янську.

Маючи на дотик натуральну структуру дерева, деревопластик дуже часто використовується там, де хочуть створити атмосферу затишку, шляхом використання натуральних матеріалів. Фасади з ДПК застосовують для облицювання приватних будинків, при створенні вентильованих фасадів, обробки елементів фасаду, сходів, цоколя.

 

Де можна вигідно купити фасад з ДПК в Слов’янську

Компанія “Сіті-С” займається продажем фасадів з ДПК в Слов’янську майже 10 років. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому готові запропонувати кращі оптові і роздрібні ціни на деревокомпозитну дошку у регіоні.

Скачайте наш прайс-лист, ознайомтесь з асортиментом і цінами і зв’яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонами. Ми з задоволенням проконсультуємо Вас по будь-яких питань, що стосуються вибору фасаду з ДПК, обсягів закупівлі і додаткових комплектуючих матеріалів.

Ми оформимо і доставимо Ваше замовлення точно в строк до Слов’янська або інший, потрібний Вам, регіон.

Будемо раді Вашим зверненням і нашому взаємовигідної співпраці.