Фіброцементні панелі

Фіброцементні панелі 1
Фіброцементний сайдинг
Фіброцементний сайдинг 2
Фіброцементні плити
Фіброцементні плити 1
Монтаж фіброцементного фасаду
Монтаж фіброцементного фасаду 1

Можливо вас такоже зацікавіть

Алюмінієві композитні панелі

Підсистема вентильованого фасаду

HPL панелі

Все найважливіше, щоб правильно вибрати і купити фіброцементні панелі

Фіброцементні плити (фіброцемент) – це сучасний композитний матеріал, властивості якого відповідають найвищим вимогам, що пред’являються будівельною індустрією і архітекторами.

У наш час варіантів облаштування фасаду будівлі існує чимала кількість. Починаючи з простих фасадів, таких як обшивка пластиковою вагонкою або нанесення штукатурки (мокрий фасад) і закінчуючи комбінацією різних типів фасадних матеріалів. Але головна особливість будь-якого фасаду, в будь-якій архітектурі і дизайні, це колір (всілякі відтінки) і текстура самого фасаду. Фіброцементні панелі – це той матеріал, який дозволяє здійснити будь-яку Вашу задумку в виробництві навісного вентильованого фасаду, завдяки палітрі кольорів і текстур.

Фіброцемент легкий і тонкий, міцний, натуральний і зроблений з екологічно чистої сировини. У процесі виробництва, матеріал утворює однорідну структуру, а волокна целюлози надають матеріалу високу міцність.

Застосовуються фіброцементні плити в першу чергу для облицювання вентильованих фасадів. Основною сировиною для виготовлення цього матеріалу є цемент (80-90%), а також пісок і волокна целюлози. Фіброцементні плити називають ще цементно-волокнистих матеріалом через властивостей армуючого волокна і мінеральних наповнювачів.

Волокниста целюлоза додається в матеріал, разом з цементом надає матеріалу високу міцність. Також саме даний факт впливає на ізоляційні властивості панелей. Також фіброцементні панелі:

  • не підтримують горіння,
  • протистоять ультрафіолетового і магнітного випромінювання,
  • стійкі до впливу хімічних і біологічних впливів.

Фіброцементні панелі фото

На цементно-волокнистий матеріал наносять водовідштовхувальний і декоративний шари. Водовідштовхувальний шар забезпечує довговічність матеріалу, захищає його ізоляційні властивості. Декоративний шар з різною колірною гамою забезпечує презентабельний вигляд фіброцементних панелей. Сам по собі матеріал, і, відповідно, плити, відносно легкі (приблизно вдвічі легше керамограніта), що знижує навантаження на будівлю, при цьому надійно захищаючи і утеплюючи його.

В процесі експлуатації використання на фасадах будинків, пропонуємо п панелі не втрачають своєї форми, витримують вплив опадів і низьких температур протягом багатьох циклів (150 і більше), мають низький коефіцієнт теплового розширення і є екологічно чистим продуктом, оскільки не містять будь-яких небезпечних радіоактивних або канцерогенних речовин.

Використовувати фіброцементні панелі можна в фасадах будь-яких будівель. Кріпляться такі панелі на підсистему, аналогічну подконструкции навісних вентильованих фасадів під керамограніт.

Навісні вентильовані фасади з використанням фіброцементних плит мають підвищену морозостійкість, (в 3 рази вище в порівнянні з цеглою). Внаслідок цього через сильні морози не відбувається деформації покриття. Подконструкція вентильованого фасаду з облицювальним шаром з фіброцементних плит дозволяє їх застосування для будь-якого фасаду, вирівняти нерівності без витрат на обробку самої поверхні стіни.

Фіброцементні плити, при своїй досить невисоку вартість, створюють якісний і мають тривалий термін експлуатації для всіх видів споруд і будівель. Ресурс таких плит становить 100-150 років.

Декоративні покриття фіброцементних плит можливі 2х видів: акрілатний поверхневий шар і покриття з крихти.

Можливе застосування фіброцементних панелей як архітектурний прийом, що дозволяє робити ті чи інші акценти на певні лінії будівлі – кутові панелі, карнизи, навіси, тераси і балкони.

Головна перевага матеріалу – це те, що він абсолютно негорючий, вологостійкий і термін його експлуатації перевищує 50 років.

Чому вигідно купувати фіброцемент в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на Сайти Вся будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки колосальний досвід в продажу будівельних матеріалів, а й відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Купуючи фіброцемент в компанії “Сіті-С” Ви можете бути впевнені в якості матеріалу, якісному обслуговуванні, швидкості доставки і професійної консультації. Це особливо важливо, якщо потрібно прорахувати кількість або обсяг необхідного матеріалу. Наші менеджери зроблять це для Вас абсолютно безкоштовно!

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.