ПРО КОМПАНІЮ “Сіті-С” – ІСТОРІЯ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ

Компанія «Сіті-С» веде свою діяльність з 2007 року і була заснована командою професіоналів з багаторічним досвідом роботи в сфері будівництва, продажу, логістики та маркетингу. Імпульсом для створення компанії стало бажання досягти Європейського рівня будівництва в Україні, пропонує широкий спектр рішення, які засновані на використанні самих передових технологій у виробництві будівельних матеріалів, інноваційних продуктів світової індустрії, адаптованих для умов в Україні.

Саме тому що ефект від використання інноваційних матеріалів і впровадження новітніх технологій в будівництва дуже відчутний, головним напрямком нашої діяльності стала організація поставок будівельних матеріалів і конструкцій, які допоможуть зробити Ваш будинок більш ефективним, будівництво швидшим, а якість високою на довгі роки.

Ми дуже вимогливо ставити до вибору наших постачальників, тому що розуміємо і усвідомлюємо нашу відповідальність!

Наші постачальники – це виробники, які зарекомендували себе в своїх галузях виробництва будівельних матеріалів як лідери, які ніколи не підуть на компроміс за якістю продукції, що випускається ними продукції.

Наша тісна співпраця з нашими постачальниками, гарантує нашим клієнтам найвигідніші пропозиції, своєчасне вирішення будь-яких найскладніших завдань, консультацію і технічний супровід.

Розуміючи потреби наших клієнтів, протягом попередніх 10 років, ми активно розвиваємося як комплексний постачальник якісних будівельних матеріалів і рішень для будівництва фасадів і покрівлею будинків, комерційної нерухомості, споруд промислового призначення.

Ми постійно стежимо і розвиваємо свій асортимент продукції новинками цінними новими продуктами пропонуємо все більше і більше інноваційних рішень, і додаткових послуг.

Ви можете бути впевнені, що, звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте не просто матеріали, а краще, комплексне, продумане до дрібниць, найвигідніше для Вас рішення по облаштуванню Вашого об’єкту!

Ми шукаємо не просто клієнтів, а партнерів, яким пропонуємо засновані на наше партнерство самі найвигідніші умови співпраці!

Ми однаково високо цінуємо всіх наших клієнтів, від невеликої будівельної фірми для серйозного інвестора.

Будемо раді бачити Вас серед партнерів компанії «Сіті-С»!

Будемо раді бачити Вас серед партнерів компанії “Сіті-С”!