Кляймера фасадні – незамінні помічники

Кляймера фасадні – переваги, монтаж

Для кріплення облицювального матеріалу використовуються приховані і видимі методи. Приховане кріплення облицювального матеріалу не обходиться без застосування клею.

Видиме кріпленняматеріалу здійснюється з використанням спеціальних кляммеровабо кляймерів. При такому способі кріплення плити з керамічного граніту встановлюються на алюмінієвий каркас із застосуванням затискачів або кляймер. Надійні кляймера фасадні залишаються видимими в фасадних системах. Головна особливість видимого способу кріплення в тому, що немає необхідності у виконанні складних підготовчих робіт. Точки кріплення плит розташовуються біля кутів керамограніта з використанням фасадних кляймерів.

Виготовляються кріпильні деталі з нержавіючого матеріалу. Найчастіше при виробництві кляймер застосовується нержавіюча сталь. Якщо готові деталі пофарбовані в колір облицювального матеріалу, то їх складно помітити на плитах керамограніту. Після виконання всіх робіт зовнішній вигляд фасаду буде естетичним і красивим.

Про переваги кляммеров

Система видимого монтажу з використанням фасадних кляймер має багато переваг. Це такі основні плюси:

  • немає необхідності у виконанні підготовчих робіт
  • зниження фінансових витрат
  • керамограніт можна готувати, виконувати підгонку і обробку матеріалу на будівельному майданчику
  • швидкий процес монтажу
  • зручне кріплення кляймерних пластин
  • вигідне рішення для плит маленьких (600х600 мм) і великих розмірів.

До переваг слід віднести те, що кляймера фасадні можна фарбувати в будь-який колір. Це дозволяє швидко підібрати відтінок, який поєднується з кольором керамограніта.

При необхідності кріпильні деталі можна знімати для їх перевірки або заміни.

Використовуються фасадні кляймера при монтажі різних матеріалів. Це можуть бути фіброцементні плити, керамограніт, інші облицювальні матеріали.

Деталі виробляються з нержавіючої сталі, тому вони витримують значні навантаження. Кріплення не деформується навіть при поганих кліматичних умовах.

Монтаж облицювального керамограніта в вентильованих фасадах не обходиться без використання кляймер двох видів. Застосовуються стартові (торцеві) і центральні (проміжні, рядові) кляймери. Стартові деталі мають 2 затиску, а чотирипелюсткові центральні – 4 лапки затиску.

Якщо висота будівлі велика, то можна застосовувати посилені фасадні кляймери. В такому випадку товщина застосовуваних кріпильних деталей збільшується до 1,2 мм. Пояснюється це тим, що на великих висотах (від 25 м) значно збільшуються навантаження на елементи конструкції фасаду.

Кляймера фасадні – надійні і високоміцні кріпильні елементи, які розраховані на довгий термін експлуатації (50 років). Особливість деталей полягає в тому, що їх можна обробляти поліефірної порошковою фарбою. В результаті цього колір фасадних кляймер буде однаковим з кольором встановлюваних панелей.