Козирок над ганком з алюмінієвого композиту

Козирок над входом з алюмінієвого композиту. Особливості конструкції.

Навіс або козирок – архітектурний елемент будівлі. Встановлюється такий козирок над входом в будівлю. Елемент виконує декоративну функцію, доповнює зовнішній вигляд фасаду будівлі, служить вхідною вивіскою. А ще козирок над ганком виконує практичну функцію, захищає вхідний майданчик від атмосферних опадів. Навіс з алюмінієвого композиту захищає відвідувачів від падіння снігу, бурульок. Цей елемент Вночі вісвітлює вхід в будівлю, створює тіньову зону в світлий час доби.

Виготовлення різних козирків здійснюється з використанням якісних алюмінієвих композитних панелей (АКП). Цей матеріал використовується для облицювання підвісних стель, бічних сторін і даху козирка. Алюмінієві панелі володіють такими перевагами:

  • висока міцність
  • відмінні декоративні властивості
  • надійність
  • відмінні технологічні якості.

До інших переваг АКП можна віднести просту механічну обробку, швидкий процес монтажу, нескладне виготовлення касет і коробів.

Розробники дизайну козирка звертають увагу на цікаві конструктивні рішення. Люди, які виконують установку виробів, звертають увагу на особливості монтажних робіт. Ми спробуємо розібратися з різними етапами створення навісу, приділити увагу певних складнощів і особливостям процесу. Ця інформація буде корисною виробникам зовнішньої реклами, а також виробникам, які займаються обробкою фасадів і вхідних груп.

Металлокаркас козирка

Основа навісу виготовлена у вигляді конструкції, яка представляє собою зварний металевий каркас. На такий каркас встановлюються стельові панелі і облицювальні касети. На металокаркас козирка кріпиться рекламна вивіска, після чого покривається дах. Наступний етап – монтаж ринви, установка каналів для відведення дощової води.

Після установки металокаркасу та його облицювання композитними панелями йде процес монтажу системи водостоку. Потім встановлюються під дах лати, а також монтується система кріплення для стель.

Колони

Облицювання опорних стійок не обходиться без використання двох напівколон, які виготовлені з композитного матеріалу. Виробляються елементи методом вальцювання на багатофункціональній вальцювальній машині. Для кріплення полуколонн використовуються два куточки, які з’єднуються один з одним. Ці елементи кріплення необхідно встановлювати з кроком 60 см вертикально з двох сторін колони. Напівколони надягають на кріпильні елементи.

Покриття козирка

Для покриття даху козирка з алюмінієвого композиту використовуються листи оцинкованого заліза. Нахил з’єднаних листів становить мінімум 6 °, що забезпечує стік води в жолоб.

Виготовлення касет не є складним процесом. Для правильного кріплення елементів потрібно вибрати відповідну форму петель, які встановлюються на бічних і стельових касетах. Згиб бортів касет здійснюється з використанням спеціального пристосування. Застосовується пристосування у вигляді алюмінієвого профілю, який доповнений касетою.