Купівля полікарбонату

Купівля полікарбонату. На що звертати увагу

Про комфортний відпочинок на дачі мріють багато хто. Причому в будь-який час року. А без чого проблематично уявити собі будь-яку дачу? Правильно. Без якісної і надійної теплиці для вирощування ранніх овочів. Та й навіс для автомобіля або альтанка для шашликів є невід’ємними атрибутами практично кожної заміської ділянки. А для їх виготовлення оптимально підходить саме стільниковий полікарбонат.

Але не все так просто. Попереду монтажу полікарбонату буде його придбання. Тут і виникають складнощі. При покупці слід в обов’язковому порядку з’ясувати ту конфігурацію матеріалу, яку вам збираються запропонувати. При цьому не варто вірити продавцеві на слово. Адже нечесним на руку реалізаторам важливо купити полікарбонат дешевше, а продати його за максимальною вартістю. На якість матеріалу при цьому ніхто не звертає ніякої уваги.

Важливі нюанси, на які варто звернути увагу

Тому це питання слід вивчити з максимальною ретельністю. А краще придбати полікарбонат самостійно. І ще один важливий аспект. Слід зберігати документи, які підтверджують покупку. Адже без них про гарантійні зобов’язання з боку виробника можна забути. Причому самої гарантії слід приділити особливу увагу. Вона не повинна бути спільною. Вказівка ​​конкретних характеристик матеріалу є обов’язковим. В першу чергу мова йде про показник ударної міцності, індекси жовтизни і світлопропускних параметрів. У гарантії повинні бути чітко вказані зміни кожного з цих показників, необхідний для цього час і відсоток можливих дефектів.

Але чи можуть виробники знати особливості матеріалу через той чи інший період часу? Особливо при використанні полікарбонату протягом 5 або 10 років. Можуть. Адже всі нюанси виготовлення матеріалу вже давно вивчені і розглянуті.

Трохи конкретики. Компанія «Полигаль Схід» працює на російському ринку 10 років. Але на ринку Ізраїлю виробник вже більше 40 років. І саме на цьому заводі були випущені перші в світі листи стільникового полікарбонату. З моменту своєї появи на ринку матеріал піддавався ретельному вивченню у спеціалізованій лабораторії. У ній є все необхідне для формування будь-яких погодних умов і проведення випробувань по ударним навантаженням. Обладнання, що використовується дозволяє немов би прискорити час, але самі випробування займають довгі місяці. Потім вносяться певні зміни і починаються нові випробування.

Гарантія на полікарбонат

Надання гарантії є підтвердженням збереження матеріалом початкових фізико-оптичних показників протягом гарантійного періоду. Протягом цього часу полікарбонат не втрачає своєї міцності, не мутніє і не жовтіє. Хоча термін його експлуатування набагато перевищує тривалість гарантії.

Важливість правильно монтажу полікарбонату

Але жоден виробник не зможе виконати зобов’язання по гарантії за умови неправильно проведеного монтажу. Тому всі покупці повинні ставитися до установки стільникового полікарбонату максимально відповідально і обережно. Вся справа в його пористії структурі. При нестачі досвіду розробку несучої конструкції і її створення краще доручити професіоналам. Особливо при формуванні складного або багаторівневої основи. Це дозволить заощадити не тільки час і кошти, а й нерви. І пам’ятайте про особливості полікарбонату. З цими знаннями поводження з матеріалом буде по-справжньому простим і безпроблемним.