Лампи Т8

лампа Т8
У сучасному світі індустрія виробництва світлодіодного обладнання, а зокрема світлодіодних ламп, досягла небувалих масштабів зростання і розвитку. Пропонуються пристрої, що володіють такими властивостями як довговічність і енергоекономічність. Вони прийшли на заміну старих «Ламп Ілліча», тобто ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Пристрій світлодіодних ламп поєднує в собі ряд потужних спеціальних елементів, так званих світлодіодів та перетворювачем електроенергії. Зовні світлодіодні лампи абсолютно схожі на лампи розжарювання, або люмінесцентні лампи, складаються з цоколя, корпусу, світлорозсіювача, який може бути матовим або прозорим. Найголовнішою конкурентною перевагою світлодіодних ЛІД ламп є їх ефективне енергоспоживання, яке на 70 а то і на 90% менше в порівнянні люмінесцентними лампами. І в рази менше у порівнянні з лампами розжарювання. Лампи які пропонує наша компанія зарекомендували себе як якісне, перевірене часом освітлювальне обладнання. Одним з недоліків світлодіодних ламп є їх ціна, яка не дивлячись на те що з розвитком світлодіодних технологій, зменшується. Але все ще є вищою ніж лампи інших видів. Однак світлодіодні лампи окупають себе, т.к мають тривалий термін служби, який становить від 30 до 100 тисяч годин, а це приблизно від 5 до 10 років експлуатації. Погодьтеся, жодна люмінесцентна лампочка а тим більше лампа розжарювання не пропрацює такий тривалий термін. При цьому, світлодіодні лампи мають набагато менше споживання електроенергії, що вивільняє кошти з Вашого бюджету. В нашем современном мире LEDлампы занимают все большую долю рынка, т.к я являются более экономичным и более надежным источником света. ЛЕД лампи витісняють лампи конкурентних технологій. У цьому можна переконатися, якщо зайти у будь-яке приміщення, будь то офіс, магазин, хол, готель, ресторан, вокзал, дорожнє освітлення. Скрізь світлодіодні лампи приходять на заміну епосі газових (люмінесцентних) ламп і ламп розжарювання.

Переваги ламп Т8:

  • висока світловіддача, яка становить в середньому 90-120 лм / Вт
  • довгий період експлуатації
  • Універсальність ламп, які можна використовувати у будь-яких приміщеннях
  • Висока економічність ламп в споживанні електроенергії
  • Простота установки завдяки цоколям стандартних зразків
  • Стійкість до ударів і механічних пошкоджень
  • Стабільність світлового потоку без мерехтіння
  • Екологічно нешкідливі матеріали
  • Пожежна безпека
Заміна люмінесцентних ламп сну світлодіодні, обумовлена економічними і якісними показниками повністю доцільна, оскільки знижує витрати на електроенергію, технічне обслуговування, утилізацію. Перераховані вище пункти економії дуже істотні, т.к технічне обслуговування офісних світильників типу «армстронг», в яких найчастіше і використовуються світлодіодні лампи T8, може вимагати транспортування спеціального обладнання. Це дуже затратно і клопітно. У таких світильниках немає токсичних речовин, так що і особливих вимог до утилізації також ніхто не висуває. Основним якісним показником Т8 ламп є м’якість і чіткість світла. Такі лампи мають 1 сторону на яку випромінюється світловий потік, і тому ще більш економічніше, тому що не висвітлюють частина стіни (на відміну від люмінесцентних ламп). Зворотний бік лампи виконаний з металу, який є в першу чергу радіатором, тобто охолоджує світлодіоди, забезпечує тепловіддачу. Лампа Т8 ідеальне рішення для заміни старих світлодіодних ламп в стельових світильниках. Купуючи світлодіодні лампи для будинку, ви забезпечує високо ефективним та максимально безпечним, економічним светом. Через високі частоти мерехтіння (т.к ЛЕД лампи для своєї роботи перетворюють змінний струм в постійні), мають високу частоту мерехтіння, яку людське око не вловлює, а отже такі лампи більш сприятливі для зору і не псують його. ЛЕД лампи також не випромінюють УФ промені, і тому не привертають до себе комах, що не заважає комфорту в приміщенні.

Чому вигідно купувати в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на ринку будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки колосальний досвід в продажу будівельних матеріалів, а й відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умовами доставки можете ознайомииіся тут.

Можливо вас також зацікавить

LED світильники

Підвісна стеля

Зенітні ліхтарі