Мабуть найсучаснішими джерелами світлодіодного освітлення стали світлодіодний потокові світильники. Надефективні і компактні. Товщина таких світильників всього 10-12 мм, а споживана енергія, в порівнянні зі звичайними світильниками навіть з використанням ЛІД технологій, всього 8 Ватт, проти 28!
Термін служби експлуатації таких светільників 50 тис годин. Низький вага і мала товщина дозволяють їх монтувати в натяжна стеля або чіпляти на стіну, застосовувати в інтер’єрах.

Світлодіодні панелі це альтернатива денного світла. Такі панелі економічні та надійні. У технічному плані, якщо порівнювати з люмінесцентними лампами, по світловому потоку такі світильник абсолютно ідентичні. Але на відміну від люмінесцентних ламп такі світлодіодні панелі економлять 60% електроенергії.
Основне застосування таких світильників, передбачає установку на стелі, і використовують їх для освітлення приміщень будівель.

Умовно світильники діляться на наступні групи:

– Підвісні. дані світильники підходять для приміщень з високими стелями. Їх конструкція гарантує відмінне освітлення всього приміщення. У наші дні, в більшості країн. Підвісний світильник – дуже популярний, і застосовується практично в будь-якій будівлі.
– вбудований світильники встановлюються на підвісних або на натяжних стелях. Простота використання, надійність і довговічність це основні чинники через які дані світильники використовуються в квартирах офісах, адміністративних і комерційних приміщеннях.
Встановлюючи світлодіодні ЛІД світильник ви переходите на енергозберігаюче і безпечне LED освітлення, яке забезпечує великий кут розсіювання і досягається максимально рівномірне освітлення всього приміщення, в якому встановлена панель.
Сфери застосування ЛЕД світильників: ванних кімнат, освітлення офісів, то, виробничих, житлових та нежитлових приміщень, офісів, АЗС, місць громадського харчування, вітрин, медичних, освітніх та інших установ
Світильники можливо встановити у гідрокарбонатної стелі, у якій призначене місце і проведена електрика. Можна встановити їх в натяжній стелі.
LED панелі не містять ртуті саме завдяки цьому вони є повністю безпечними, відповідно не вимагають спеціальної утилізації.

Чому вигідно купувати терасну дошку в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на ринку будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки колосальний досвід в продажу будівельних матеріалів, а й відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Купуючи терасну дошку в компанії “Сіті-С” Ви можете бути впевнені в якості матеріалу, якісному обслуговуванні, швидкості доставки і професійної консультації. Це особливо важливо, якщо потрібно прорахувати кількість або обсяг необхідного матеріалу. Наші менеджери зроблять це для Вас абсолютно безкоштовно!

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умовами доставки можете ознайомииіся тут.

Можливо вас також зацікавить

Плити для підвісної стелі

Профіль для підвісної стелі

Зенітні ліхтарі