Мансардні вікна

Що таке мансардні вікна, особливості конструкції і монтажу

Компанія «Сіті-С» пропонує великий вибір мансардних вікон таких виробників, як Velux, Fakro і ін. Вартість мансардних віконзалежить від виробника, розміру і конструкційних особеннстей і починається від 140 у.о.

Використання мансардних вікон

Останнім часом мансарди набули особливої популярності, як порівняно недорогий спосіб збільшити житловий простір за рахунок горищних приміщень. Мансардні вікна пропускають необхідний обсяг світла при меншій площі отвору Облаштування мансарди, крім природних ремонтних робіт з утеплення та оздоблення, має на увазі і створення джерела природного освітлення – вікна, яке розташовується на схилі даху. Вирубка вікна в покрівлі – це особливий вид робіт, який включає в себе і ізоляцію віконного отвору. Зважаючи на своє розташування, конструкція мансардних вікон відрізняється від звичайних вікон і до них пред’являються особливі вимоги.

Вимоги до мансардних вікон

На мансардні вікна, більше, ніж на звичайні вертикально розташовані вікна, чинять тиск збігають струмені дощу. Отже вони повинні витримувати цей тиск, а також тиск лежачого на них взимку снігу. Тому, мансардні вікна виготовляють з міцніших матеріалів, а також приділяють особливу увагу їх герметичності і підвищеної теплоізоляції. Мансардні вікна не повинні бути схильні до деформації при тривалому використанні. Рекомендується встановлювати мансардні вікна під кутом 45% -70% по відношенню до підлоги. Це забезпечує кращу освітленість і є оригінальним аспектом в дизайні.

Конструкційні Особливості мансардних вікон

При виборі мансардних вікон варто звертати увагу на їх деякі конструкційні особливості, щоб їх було зручно використовувати і доглядати за ними:
  • розташування ручки зверху чи знизу
  • вбудована вентиляція (дозволяє провітрювати приміщення не відкриваючи вікно)
  • наявність знімного фільтра, що можна мити
  • наявність зовнішнього загартованого скла
  • внутрішнє скло триплекс захищає від осколків, навіть якщо і розібьється

Чому вигідно купувати мансардні вікна у компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” є офіційним дилером таких виробників мансардних вікон, як Velux і Fakro.

Мансардні вікна цих виробників здатні задовольнити найвибагливіші вимоги по надійності, зручності і дизайну.

Наші фахівці проконсультують Вас і підберуть мансардне вікно, з умовою усіх Ваших побажань.

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайомітіся тут.
Завантажити прайс-лист
Мансардні вікна вид
Мансардні вікна фото
Мансардні вікна вид
Порада
Купуючи мансардне вікно, звертайте увагу на склопакет, а точніше на зовнішнє скло. Воно обов’язково повинно бути загартованим і мати спеціальне покриття. Це покриття являє собою шар діоксиду титану. Завдяки йому під впливом сонячних променів на склі розкладається вся органічна грязь і змивається дощем. Це дозволяє вікна залишатися чистим довгий час. Єдиний нюанс, що мити таке скло миючими засобами не рекомендується, щоб не пошкодити покриття.