Металевий паркан

Металевий паркан фото

Металевий паркан – один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення парканів та огорож. Найчастіше він використовується у приватному секторі, тому що з нього можна робити, як звичайні паркани, так і розсувні, розсувні ворота і хвіртки.

Планки металевого паркану виготовляються з тонколистової сталі. Машинним способом на ньому створюються профільовані поглиблення, гофра, які надають планкам жорсткість. Поверхня паркану покрита алюмінієво-цинковим складом, який служить надійним антикорозійним захистом.

Переваги металевого паркану

  • Довговічність. Металевий паркан має тривалий термін експлуатації завдяки підвищеній міцності і зносостійкості.
  • Підвищена жорсткість і міцність в порівнянні з дерев’яними парканами і парканом з профнастилу.
  • Легкість.
  • Великий вибір кольорів. Паркан має шар полімерного покриття, яке може мати практично будь-який колір з палітри кольорів RAL.
  • Чи не вигоряє і не деформується.
  • Простота монтажу та догляду.
  • Економічність.
  • Універсальність. Добре поєднується з каменем, цеглою, бетоном, деревом, що дозволяє створити гарні комбіновані огорожі.

Особливості монтажу металевого паркану

 

Самі по собі металеві планки – це лише частина конструкції огорожі з паркану. Інші необхідні елементи – горизонтальні лаги і стійки.

Лаги для паркану з металевого паркану – це профільна труба або омега-профіль. Використання квадратної профільної труби більш трудомісткий метод монтажу, тому що вимагає зварювання, фарбування і інших робіт. Кріплення штакетин за допомогою омега-профілю простіше і швидше. Для цього знадобиться шурупокрут та саморізи по металу.

Оцинкований профнастил фото 1
Металевий паркан картинка

Стійки для металевого паркану також можуть бути з квадратної або прямокутної металевої труби або омега або u- профілів. Переваги і недоліки використання того чи іншого матеріалу такі ж, як і при використанні їх для горизонтальних лаг.

Залежно від передбачуваної висоти паркану залежить довжина стійки огорожі. Розрахувати її можна наступним чином: висота від верху паркану до землі, мінус 20 см глибина бетонування.

Огорожу з металевого паркану можна зробити «глухою» або прозорою.

Як і де замовити і купити металевий паркан?

Виробництвом металевого паркану займається кілька підприємств в Україні. Ми працюємо з найнадійнішими і перевіреними виробниками. Співробітники компанії «Сіті-С» готові проконсультувати Вас по будь-яких питань, що стосуються вибору і придбання металевого паркану.

Якщо Вас не задовольнить штакетник наявних кольорів, ми приймемо від Вас індивідуальне замовлення, допоможемо підібрати колір і необхідний обсяг матеріалу. Ми доставляємо товар по Харкову, Харківської області та інших регіонів України.

Якщо у Вас залишилися питання або Ви хочете зробити замовлення, напишіть або зателефонуйте нам, ми будемо раді співпраці!