Monogal монолітний полікарбонат

Монолітний полікарбонат Monogal

Монолітний полікарбонат – матеріал з незначною вагою і відмінними характеристиками міцності даними. Він стійкий до різних впливів, має естетичне зовнішнє виконання і з успіхом використовується при проведенні широкого спектра різнопланових робіт. Виріб представлено на ринку безліччю виробників, але саме монолітний полікарбонат Monogal має найбільшу затребуваність у вітчизняних користувачів. Продукція цієї марки оптимально поєднує високі експлуатаційні і технічні показники, а її демократична вартість робить покупку доступною для кожного.

Кілька слів про виробника монолітного полікарбонату Monogal

Полікарбонат Monogal виготовляється за технологією компанії POLYGAL. Головний офіс виробника знаходиться в Ізраїлі, а виробництвом будівельних матеріалів підприємство займається на протязі ось вже декількох десятків років. І весь цей час продукція цієї марки радує покупців своєю високою якістю, надійністю, практичністю і універсальністю задіяння.

У 2000-х рр. керівництво компанії вирішило істотно розширити виробничі потужності. Було відкрито кілька філій в ряді країн на різних континентах. Є і своє виробництво на території РФ. Продукція на кожному із заводів виготовляється в повній відповідності з ізраїльськими технологіями і стандартами.

Основні переваги

Серед головних переваг цих виробів варто виділити такі:

  • Відмінна опірність зовнішніх навантажень
  • Повноцінний захист від ультрафіолету
  • Незначний показник горючості
  • Високий ступінь прозорості підстави
  • Відмінні звукоізоляційні дані
  • Мала вага
  • Безпроблемне експлуатування в будь-яких умовах.

Застосування монолітного полікарбонату Monogal

Монолітний полікарбонат характеризується своєю універсальністю. Він активно використовується в будівництві, торговельної галузі, промисловості, дизайнерське оформлення і садівництві. Не обходиться без нього і рекламна сфера. Незамінний матеріал при облаштуванні прозорої покрівлі і формуванні антивандального скління на об’єктах різного типу і призначення.

Можливо вас такоже зацікавіть

Профільований полікарбонат

Стільниковий полікарбонат

Монолітній полікарбонат