Монолітній полікарбонат

Монолітний полікарбонат фото

Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір монолітного полікарбонату. У нашому каталозі Ви знайдете монолітний полікарбонат таких виробників як Polygal (Monogal), Plexicarb і ін. Ми пропонуємо монолітний карбонат товщиною від 1,5 до 6 мм, прозорий і кольоровий. Вибирайте в каталозі або скачайте прайс-лист, робіть замовлення і ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей.

Plazit polygal логотип Plexicarb логотип

Можливо вас також зацікавить

Стільниковий полікарбонат

Профільований полікарбонат

Зенітні ліхтарі

Монолітний полікарбонат – це листовий матеріал, одна з форм полімеру полікарбонат, має широке поширення поряд зі стільниковим полікарбонатом.

Монолітний полікарбонат – широко відомий термопластичний полімерний матеріал по аналогії зі стільниковим полікарбонатом, це матеріал виготовляють з напівфабрикату (гранул полікарбонату). При нагріванні гранули переходять у напіврідкий стан, під тиском цю розплавлену масу відливають в монолітні листи, або інші деталі складної форми.

Переваги монолітного полікарбонату

 • висока міцність, що перевершує міцність скла і акрилу
 • безпека – при руйнуванні не дає гострих осколків
 • хороша світлопроникність, яка лише трохи поступається світлопроникності скла
 • мала питома вага
 • хороші теплоізоляційні властивості
 • відсутність схильності до поширення вогню (горить тільки при відкритому вогнищі спалаху). Сам по собі полікарбонат схильний до саме загасання

Монолітний полікарбонат – це матеріал, в якому з’єднується «прозорість скла і міцність справжнього металу»! Матеріал гнучкий і міцний одночасно. Це легкий і прозорий пластик. Його часто застосовують для зміцнення стін будівель, банківських споруд, створення складних архітектурних комплексів і виготовленні засобів індивідуального захисту

Основна перевага монолітного полікарбонату – його висока міцність. Наприклад, лист товщиною 12 міліметрів здатний зупинити пістолетну кулю. Тому цей матеріал має широке поширення в склінні фасадів, особливо висотних будівель, де потрібно вживати особливих заходів для того, щоб убезпечити людей від можливого нещасного випадку. Також цей матеріал широко застосовується при створенні антивандального захисту магазинів, банків і музеїв.

Не менш популярно застосування монолітного полікарбонату при обладнанні зимових садів і теплиць – тут особливу роль відіграє не тільки його міцність, але і низька теплопровідність, що зменшує втрати тепла.

Застосування Монолітного полікарбонату

Матеріал застосовується для будівництва наступних конструкцій:

 • захисних огороджень спортивних майданчиків, щитів
 • шумозахисних светонепроніцаемих авто- і залізничних огороджень
 • пішохідних переходів у вигляді мостів
 • навісів
 • ліхтарних плафонів і люків видалення диму
 • рекламних вивісок і сітілайтів
 • транспортного скління
 • прозорих засобів захисту, забрав на касках
 • захисних екранів на верстатах
 • різних видів арок

Широка колірна гамма, різність товщини матеріалу дозволяє застосовувати його для різних дизайнерських задумок.

Чому вигідно купувати монолітний полікарбонат в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на Сайти Вся будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки колосальний досвід в продажу будівельних матеріалів, а й відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Купуючи монолітний полікарбонат в компанії “Сіті-С” Ви можете бути впевнені в якості матеріалу, якісному обслуговуванні, швидкості доставки і професійної консультації. Це особливо важливо, якщо потрібно прорахувати кількість або обсяг необхідного матеріалу. Наші менеджери зроблять це для Вас абсолютно безкоштовно!

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умовами доставки можете ознайомииіся тут.

ПРОФІЛЬОВАНИЙ ПОЛІКАРБОНАТ

Профільований полікарбонат фото

СТІЛЬНИКОВИЙ ПОЛІИКАРБОНАТ

Стільниковий полікарбонат фото

ПРОФІЛІ ДЛЯ ПОЛІКАРБОНАТУ

Профілі для полікарбонату фото

Монолітний полікарбонат фото