Монтаж фасаду з ДПК

Монтаж фасаду з деревополімерного композиту складається з чотирьох основних етапів і важливих підготовчих робіт.

Підготовчі роботи включають в себе роботи з підготовки поверхні і по підготовці самого фасадного матеріалу.

До початку робіт з монтажу фасаду необхідно належним чином підготувати сайдинг. Приблизно за одну-дві доби потрібно звільнити його від плівки і розкласти на рівній горизонтальній поверхні.

Щоб підготувати поверхню стіни до монтажу фасаду з ДПК, необхідно очистити поверхню від штукатурки, що відшарувалася, фарби та інших покриттів. Необхідно також прибрати з поверхні стіни водостоки, антени, вивіски та інші конструкції.

Необхідно також намалювати проект монтажу, в якому зазначити точки кріплення.
Коли ці підготовчі роботи будуть виконані, можна приступати безпосередньо до монтажу фасаду з ДПК.

Етапи монтажу фасаду з ДПК

1. Розмітка точок кріплення

За допомогою маркера нанести на стіни будівлі точки кріплення, відповідно до проекту монтажу. Відстань між точками кріплення по горизонталі 350 мм, по вертикалі 445 мм. Відступи від внутрішніх і зовнішніх кутів 50 мм.

Структура алюмінієвих композитних панелей

2. Розмітка точок кріплення і монтаж кронштейнів

Взяти заздалегідь заготовлений кронштейн і використовувати його як шаблон для нанесення розмітки отворів для кріплення кронштейнів.
За допомогою електроінструменту (дриль, перфоратор) просвердлити отвори по намічених точках. Рекомендується використовувати дюбель 12х60, відповідно і свердло повинно бути подібного діаметру.
Самі кронштейни кріпляться за допомогою шурупів 8х60 мм. Оскільки кронштейни несуть найбільше навантаження всього фасаду, необхідно їх достатня кількість, залежно від архітектурних особливостей будівлі.

Структура алюмінієвих композитних панелей

3. Монтаж напрямних

Направляючі кріпляться двома саморізами до кожного кронштейну за допомогою саморізів або шурупів. Необхідно також заздалегідь просвердлити для них отвори. Оскільки фасад з ДПК здатний незначно розширюватися під впливом температур, необхідно залишати зазор між торцями напрямних близько 8-10 мм, для компенсації такого розширення.

Структура алюмінієвих композитних панелей

4. Монтаж сайдингу

Після того, як буде повністю готовий каркас з напрямних, проводиться монтаж сайдингу. Він кріпиться знизу вгору шурупами 3х15 мм. Тут також необхідно передбачати зазор між панелями в 1-2 мм в разі їх розширення.
Після того, як монтаж ДПК буде завершено по всій поверхні фасаду, необхідно закрити зовнішні кути куточками 45х45 мм.

Структура алюмінієвих композитних панелей

Якщо фасад з деревокомпозитних панелей буде змонтований правильно, йому не будуть страшні перепади температур, атмосферні осідання і він не буде деформуватися. Такий фасад не тільки послужить прикрасою Вашого будинку, але надійно захистить його на довгі роки.

Можливо вас такоже зацікавіть

Терасна дошка

Підсистема вентильованого фасаду

Фасади із ДПК