Naturalbond logo

Naturalbond композитні панелі

Торгові марки

Однією із найпопулярніших марок композитних панелей в Україні є Naturalbond. Композит цієї торгової марки виробляється одним із найбільших заводів Asaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Туреччина) та має міжнародний сертифікат якості ISO 9001 та сертифікований для України.

Облицювальні панелі Naturalbond відрізняються високою якістю, вогнестійкістю матеріалу, а також необхідною для підтримання різних форм жорсткістю. Завдяки широкій палітрі кольорів RAL, можна замовити панелі практично будь-якого кольору.

Завдяки широкій палітрі кольорів RAL, можна замовити панелі практично будь-якого кольору. Вона має таку структуру:

Алюмінієвий лист: EN AW-3005 (A) Al Mn lMg 0.5, згідно з EN 573 H42;
Наповнювач: 3 мм IDPE – поліетилену низької щільності;
Покриття: 25 мікронів PVDF – пофарбована Kynar 500;
Тильна поверхня: захисна фарба на основі поліестеру 5 мікрон.

Naturalbond struktura

Типы панелей Naturalbond

Залежно від товщини алюмінієвого шару розрізняють такі види панелей (для товщини листа 4 мм):

  • Signbond — товщина алюмінію 0,23 мм – матеріал використовується для рекламних та інтер’єрних робіт, але допускається і для облицювання невисоких будівель
  • Alfabond — товщина алюмінію 0,3 мм – використовується для облицювання фасадів, але не придатний для високоповерхових будівель.
  • Naturalbond — товщина алюмінію 0,4 і 0,5 мм – відмінний довговічний матеріал для облицювання високоповерхових будівель, що має високу жорсткість.

Розміри композитного матеріалу

Залежно від потреб замовника, панелі виготовляються завдовжки від 2440 мм до 6100 мм. Можливе виготовлення нестандартних розмірів на замовлення, але при мінімальному обсязі замовлення від 200 кв. м.
Для більшості кольорів ширина панелей стандартна — 1250 мм, але для окремих кольорів можливе виготовлення листів шириною 1500 мм.

Вага композитних панелей

Невелика вага облицювальних панелей Naturalbond є однією з основних їх переваг перед фіброцементними плитами та керамогранітом. У середньому така панель в 1,5 рази легша за лист чистого алюмінію і в 4 рази легша за лист зі сталі. Завдяки цьому композитні панелі часто використовують для облицювання високоповерхових будівель.

В цілому, вага панелі залежить від товщини самої панелі, типу її наповнювача та товщини алюмінієвого листа.
Орієнтовна розрахункова вага композитних панелей Naturalbond представлена в наступній таблиці:

Розрахункова вага панелей Naturalbond за 1 м2/кг

Товщина панелі/алюмінію Вага 1 м2
6/0,50 7,5 кг
4/0,50 5,6 кг
4/0,40 5,1 кг
4/0,30 4,8 кг
4/0,23 4,5 кг
3/0,23 3,6 кг

 

Покриття панелей

Важливу роль композитних панелей відіграє їх покриття. Воно багато в чому залежить від призначення панелей та їх стійкості до погодних явищ та ультрафіолетових променів.

Існує два види покриттів композитних панелей PVDF та PE.
У панелях торгової марки Naturalbond використовується покриття PVDF KYNAR 500 завтовшки >25 мк. Тильна сторона захищена ґрунтовим покриттям (товщина >5 мк).

Завдяки дво або тришаровому барвистому покриттю товщиною 25 мк із включенням фторвуглецевого порошку > 70%, колір панелей збережеться без змін на протязі 15-25 років.

Покриття PE (поліестерове) використовується у панелях Signbond. Поліестер має свої особливості, завдяки яким панелі мають яскравіші глянсові кольори, ніж панелі з покриттям PVDF.

Такі панелі добре підходять для внутрішнього оздоблення стін та вітрин. Вони дуже економічні та практичні.

Нанопокриття композитних панелей

Деякі види сучасних алюмінієвих композитних панелей виглядають яскравіше завдяки нанопокриттю.

На панелі кольорів панелей Натуралбонд нанопокриття використовується тільки для білого кольору Nano White.

Нонопокриття не тільки надає привабливішого вигляду, але виконує важливу практичну функцію — самоочищення. Завдяки наявності в покритті фарби з ноночастинками, бруд не пристає до поверхні, тому панелі завжди виглядають чистими і не потребують додаткового догляду.

Сфера застосування композитних панелей Натуралбонд

  • облицювання будівель системою навісних вентильованих фасадів (у т. ч. АЗС, виробничих приміщень, терміналів аеропортів та ін.)
  • облицювання карнизів, козирків, вхідних груп та балконів
  • облицювання тунелів
  • облицювання рекламних щитів та опор
  • виготовлення рекламних конструкцій

Панелі Naturalbond у Харкові

Щоб придбати композитні панелі Naturalbond, зв’яжіться з менеджерами компанії «Сіті-С». Вони не лише нададуть Вам прайс-листи, але й професійно проконсультують з підбору та розрахунку необхідної кількості матеріалу.