Навіси з полікарбонату

Навіси з полікарбонату

Полікарбонат – універсальний світлопрозорий матеріал, набуває все більшого поширення як серед професіоналів, так і серед звичайних людей.

Прозорість, легкість, гнучкість і міцність – це основні властивості полікарбонату, які дозволяють виготовляти з нього різного роду перекриття і навіси. Мета навісу – захистити від ультрафіолету і опадів. При цьому навіс грає ще й важливу декоративну роль. Тому, полікарбонат, як ніякий інший матеріал ідеально підходить для цієї мети. Він легко монтується, стійкий до механічних пошкоджень, довговічний, має широку колірну гамму.

Які ж навіси можна виготовляти з полікарбонату? Практично будь-які. Розглянемо кілька найбільш популярних варіантів. Почнемо, мабуть, з навісів з полікарбонату, які найчастіше використовуються в приватному будівництві.

Навіси з полікарбонату в приватному будівництві

Найпростіший і найпоширеніший навіс – це козирок над входом або ганком. Він може бути як простим і нехитрим, так і являти собою складну конструкцію. Так чи інакше, основа козирка – це металевий каркас, на якому кріпиться полікарбонат. Основне завдання козирка – забезпечити безпеку входять і виходять з будівлі людей. Неважливо, дощ, сніг, град, бурульки або будь-які предмети, що можуть впасти з даху – від усього цього надійно захищає козирок з полікарбонату.

Другий за популярністю серед навісів – це автонавіс. Це відносно недорогий і хороший спосіб захистити автомобіль від палючого сонця і будь-яких атмосферних опадів. Навіс може бути зроблений з основою на чотирьох стовпах або ж кріпитися однією стороною прямо до будівлі. Як перекриття використовується стільниковий або монолітний полікарбонат. Колір завжди можна підібрати, щоб він гармоніював з кольором будівлі.

Ще один популярний вид навісу в приватному будівництві – навіс для тераси. Такий навіс виглядає легко, але при цьому відмінно створює тінь в жарку сонячну погоду і прекрасно захищає від опадів і вітру в осінньо-зимовий період. Іноді виникає необхідність до навісу для тераси створити і бічні перегородки. Тут також можна використовувати монолітний або стільниковий полікарбонат.

Навіси з полікарбонату
Дачники та власники власних будинків дуже люблять на своїй території створювати затишні куточки, де можна відпочити, попити чай і поспілкуватися з рідними та друзями. Навіси для альтанки з полікарбонату створюють приємну прохолоду, при цьому відмінно пропускають світло і захищають від опадів.

Власники басейнів на своїй ділянці стикаються з тим, що через сміття і атмосферних опадів, доводиться часто чистити басейн і міняти воду. Крім того, використання відкритого басейну можливо тільки в теплу пору року, весь інший час він пустує. У зв’язку з цим, багато хто приходить до вирішення зробити павільйон накриття для басейну. І в цьому випадку полікарбонат незамінний. Він не тільки захистить басейн від сміття і опадів, але і в холодну пору року збереже тепло всередині. Це дозволить використовувати басейн практично цілий рік.

Навіси з полікарбонату в промисловому будівництві

Навіси з полікарбонату також часто застосовуються і в промисловому будівництві. Наприклад, навіси для торговельних площ. Подібні перекриття захищають від опадів, створюють необхідне затемнення в сонячну погоду, пропускаючи при цьому достатню кількість денного світла, а також сприяють хорошій циркуляції повітря. Навіси з полікарбонату легкі, надійні і, що важливо, недорогі. А коли потрібно зробити навіс на досить великій території – це дуже суттєва перевага.

Ще одним популярним видом навісів з полікарбонату є навіси на паркінгах. Ці масивні на вид, але досить легкі конструкції створюють достатнє освітлення вдень у в’їзній зоні паркінгу, при цьому захищають від атмосферних опадів.

Існують, звичайно, і інші види навісів з полікарбонату. Але якийсь б вид навісу ви не вибрали, основним, звичайно, залишається якість самого полікарбонату і правильний монтаж.

Компанія “Сіті-С” пропонує великий асортимент стільникового, монолітного і профільованого полікарбонату. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас щодо того, який вид полікарбонату підійде конкретно для вашої конструкції, допоможуть визначитися з товщиною, кольором і необхідним обсягом. Будемо раді спільно з вами створити зручний, практичний і красивий навіс з полікарбонату!