Компанія “Сіті-С” пропонує широкий вибір HPL панелей (High Pressure Laminate, тобто Ламінат Високого Тиску (ЛВД).

Можливо вас такоже зацікавіть

Алюмінієві композитні панелі

Підсистема вентильованого фасаду

Фіброцементні плити

HPL панелі – переваги, застосування, технічні характеристики

На сьогоднішній день – це самий довговічний і елітний сучасний облицювальний матеріал. Його можна використовувати як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки. Все це завдяки його унікальним декоративним властивостям. Широка колірна гамма, можливість нанесення індивідуального малюнка на одну або дві сторони панелей, маса варіантів використання в практично будь-яких дизайнерських рішеннях, а також бездоганний зовнішній вигляд, роблять HPL панелі популярним облицювальним матеріалом, особливо, якщо необхідно створити презентабельний зовнішній вигляд будівлі або приміщення.

Чому купувати HPL панелі в компанії «Сіті-С» вигідно

Якщо Ви хочете, щоб будівля або приміщення виглядало дорого і презентабельно, при цьому було легким в монтажі та догляді, а його термін експлуатації доходив до поолувека, то покупка HPL панелей буде вірним рішенням.

Якщо Ви все ж сумніваєтеся і не упевнені, що цей облицювальний фасадний матеріал підійде для Вашого проекту, зателефонуйте нам або залиште повідомлення. Наші фахівці допоможуть Вам визначитися з вибором і зроблять точні розрахунки за обсягом і кількістю необхідного фасадного матеріалу. Це абсолютно безкоштовно!

Ми вирішуємо всі питання з доставкою Вашого замовлення. Ми співпрацюємо з найбільшими перевізниками і зможемо підібрати для Вас оптимальний варіант доставки по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.

HPL панелі оздоблення входу
HPL панелі санвузол

Структура HPL панелей

HPL панелі являють собою великоформатні декоративні пластини, виготовлені шляхом впливу преса на верхній декоративний шар. Завдяки цьому панелі стають одночасно пружними і жорсткими. Плити складаються з ядра, захисного і декоративного шарів. В основі знаходиться натуральний матеріал з дерев’яних волокон. Він просочується термоактивні засобами. По обидва боки плити покриті ламінатом. Він виконує декоративні і захисні функції, а також робить HPL панелі легкими у догляді. Також, двостороння ламінація надає HPL панелям високу міцність, защіает від несприятливих погодних умов і має широку кольорову гаму.
Структура HPL панелей

Переваги HPL панелей

 • не проводять електрику
 • не відображають шум
 • легкі, на відміну від керамограніта
 • великоформатні, на відміну від металевих касет і керамограніта
 • натуральні, на відміну від деревопластику
 • кріпляться на прихований кріплення
 • мають структуру натурального дерева, що надає будівлі або приміщенню затишок і комфорт
 • витримують перепади Тепература від -60 до +80 градусів за Цельсієм
 • практично негорючі

Колірна палітра HPL панелей

Завдяки ламінації поверхні HPL панелей, їх колірна гамма практично не обмежена. Стандартні колірні рішення HPL панелей випускають практично всі виробники. Якщо Вам необхідний якийсь певний відтінок або навіть нанесення малюнка або візерунка, Ви можете зробити індивідуальне замовлення. Для цього Вам Всього лишь нужно вібрато колір в палітрі кольорів RAL и повідомьте цей цифровий код при замовленні.

Області застосування HPL панелей

HPL панели чаще всего используют для:

 • облицювання фасадів будівель
 • обшивки лоджій і балконів
 • облицювання внутрішніх стін приміщень
 • виробництва меблів

Умовно ламінати високого тиску можна розділити на 2 групи, вони бувають фасадними (Exterior) і інтер’єрними (Interior), часто двосторонніми.

Інтер’єрні ламінати широко застосовуються для оформлення холів, віталень, внутрішніх просторів торгових центрів. Ці панелі нерідко використовуються для внутрішнього облицювання вокзалів а також для будівництва сантехнічних кабінок – там, де багато важить надійність і простота в підтримці чистоти і стерильності.

Завдяки абсолютно гладкій поверхні і відсутності на матеріалі пір, в яких могли б накопичуватися мікроби, HPL панелі часто використовують в медичних установах, операційних і хірургічних залах. Поверхня панелей не піддається хімічному впливу чистячих і миючих засобів і не дряпається.

Технічні характеристики HPL панелей

Характеристики Метод випробувань Результат Необхідні значення
Щільність ISO 1183-1 1400 кг/м3 1350±0,05 кг/м3
Стійкість до зношування EN 438-2-10 Вихідна точка – 235 об. Вихідна точка ≥ 150 об.
Значення зносу – 400 об. Значення зносу ≥ 350 об.
Стійкість до подряпин EN 438-2-25 >4 N Для текстурованих поверхонь – мін.3 N
Ударна міцність EN 438-2-21 (t≥6 мм, h = 1800 мм, кулька великого діаметра) Без тріщин, 3,5 мм Без тріщин, макс.10 мм
Стійкість до забруднення EN 438-2-26: Групи 1 та 2 Ступінь 5 Мін.ступінь 5
Група 3 Ступінь 5 Мін.ступінь 4
Стійкість до водяної пари EN 438-2-14 (текстурована поверхня) Ступінь 5 Мін.ступінь 4
Стійкість до кип’ятіння EN 438-2-12 (t≥5 мм, текстурована поверхня) Збільшення маси – 0,5%, Збільшення товщини – 0,4% Ступінь 5 Збільшення маси – макс.2%, Збільшення товщини – макс.2% Мін.ступінь 4
Водопоглинання (65 ° C, 48 годин) EN 438-2-15 (t≥5 мм) 1% по масі Ступінь 5 Макс.по масі – 5%, Мін.ступінь зміни кольору 4
Стійкість до ультрафіолетового випромінювання 1500 годин EN 438-2-28: Контрастність Ступінь 5 Мін.ступінь 3
Зовнішній вигляд Ступінь 5 Мін.ступінь 4
Стійкість до штучних атмосферних впливів 3000 годин EN 438-2-29: Контрастність Ступінь 4 Мін.ступінь 3
Зовнішній вигляд Ступінь 4 Мін.ступінь 4
Стабільність розмірів при підвищеній температурі (70 ° C, 90% RH) EN 438-2-17 (t≥5 мм) Довжина – 0,18% Ширина – 0,36% Довжина – макс.0,3% Ширина – макс.0,6%
Міцність на вигин EN ISO 178 114 МПа Мін.80 МПа
Модуль пружності при згині EN ISO 178 16 522 МПа Мін.9 000 МПа
Міцність на розрив EN ISO 527 – 2 85 МПа Мін.60 МПа
HPL панелі облицювання фасаду