Обробка стільникового полікарбонату

Обробка стільникового полікарбонату – це можливі і допустимі дії з ним для додання листу полікарбонату особливої форми.

Стільниковий полікарбонат – це профільований в листи полімер. Як правило, листи мають стандартні розміри, які потребують підгонці і механічній обробці індивідуально для кожного проекту.

Основні види обробки стільникового полікарбонату:

Стільниковий полікарбонат фото

  • різка
  • свердління
  • полірування

Різка стільникового полікарбонату

Різка стільникового полікарбонату здійснюється за допомогою ручних, стрічкових і дискових пилок. Для різання використовують фрези для пластика.

Оскільки лист полікарбонату має досить великі розміри і вібрує при різанні, рекомендується добре закріпити його на робочому столі. Це запобіжить вібрацію і, як наслідок, отримання нерівних зрізів.
Якщо лист полікарбонату до 10 мм завтовшки, його легко різати гострим ножем.

При вирізанні кутів використовують лобзик або ножівку. Важливо стежити за тим, щоб у відкриті стільники полікарбонату не потрапляли пил і стружка. Якщо це все ж сталося, то слід їх видалити пилососом або компресором.

Часто виникає необхідність зменшити лист по ширині. В такому випадку необхідно робити розріз якомога ближче до ребра жорсткості. Це допоможе краще закріпити лист.

Щоб уникнути попадання пилу, вологи та іншого сміття в відкриті кінці листа полікарбонату, їх варто відразу ж заклеювати плівкою, що самоклеїться.

Свердління стільникового полікарбонату

При необхідності просвердлити отвір в стільниковий полікарбонат використовують стандартні свердла.
При свердлінні необхідно, щоб лист щільно прилягав до робочої поверхні.
Для запобігання надламів, отвори повинні бути не ближче 40 мм від краю листа.

Полірування стільникового полікарбонату

Не дивлячись на те, що стільниковий полікарбонат – це досить міцний матеріал, все ж на його поверхні можуть залишатися дрібні подряпини від механічного впливу. Для того, щоб вирівняти поверхню і приховати ці подряпини виробляють полірування. Для цього наносять на лист спеціальну полірувальну пасту, а потім змивають її теплою водою.

Догляд та чистка стільникового полікарбонату

Одним з переваг стільникового полікарбонату є простота в догляді. Миються листи полікарбонату теплою водою і м’якою ганчіркою. Можна також використовувати легкий мильний розчин. Після цього можна використовувати антистатичні засоби.

Невеликі забруднення можна видаляти м’якою ганчіркою, щоб уникнути подряпин на поверхні.
Якщо на поверхню стільникового полікарбонату потрапила фарба, видалити її можна за допомогою етилового або ізопропілового спирту або бензину. Категорично не можна використовувати соду, ацетон і інші жорсткі абразивні засоби та щітки.

Показано 1-12 из 28 результатів

Можливо вас такоже зацікавіть

Профілі для полікарбонату

Стільниковий полікарбонат

Монолітній полікарбонат