ДОСТАВКА

Шановні клієнти, працюючи кожен день для Вас, ми робимо все можливе для того, щоб наше з Вами співробітництво максимально зручним і приємним. Ми здійснюємо поставку всієї нашої продукції по всій Україні в найкоротші терміни як своїм транспортом, так і службами експрес-перевезення.

Варіанти здійснення доставки продукції компанії

Самовивіз
Наша компанія знаходиться в місті Харкові, тому приїхавши до нас в офіс і оформивши замовлення ви може відразу забрати необхідну Вам продукцію.
Доставка продукції транспортом нашої компанії
Зона 1. Здійснюється на території м.Харкова
Заявка по м. Харкову здійснюється за 1 робочий день, також може здійснятися у день заказу, за умови якщо ви залишите заявку вранці (до 11.00)

Зона 2. Здійснюється на території старанною р Харкову і прилеглих районів,  наприклад, таких районних центрів як Чугуїв, Зміїв, Балаклея, Ізюм, Куп’янськ, Старий Салтів, Дергачі, Золочів, Богодухів, Люботин, Валки, Мерефа, Нова Водолага,
Первомайський, Красноград, Лозова

Доставка в рамках Зони 2 здійснюється в міста сусідніх областей таких как Краматорск, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне Кремінна, Перещепине,  Павлоград, Новомосковськ, Дніпро, Кам’янське, Запоріжжя, Кременчук, Полтава, Лубни,   Миргород, Охтирка, Тростянець, Суми.

Доставка в рамках Зони 2 в сусідні області може бути здійснена за 3 робочих дней после подачі заявки на доставку.

Зона 3. Здійснюється доставка в усі райони Харківської області, в районні та  обласні центри сусідніх з Харківською областей.

Доставка в рамках Зони 3 обговорюється індивідуально і може бути здійснена  впродовж 7 робочих днів після подачі заявки на доставку.

Зона 4. Здійснюється доставка по всій території України, в обласні та районні центри.

Доставка в рамках Зони 4 обговорюється індивідуально, здійснюється здійснюється   найманим транспортом Термін і вартість доставки залежить від характеру вантажу і обсуждается pіндівідуально.

Доставка службами експрес-перевезення
 • Нова Пошта
 • Делівері
 • CAT

Доставка товару даними службами проводиться по всій території України.
Доставка даними службами здійснюється на склади і способом, згідно правил та умов, які затверджені даними компаніями. Ці служби можуть здійснювати доставку продукції за правилом “зворотнього гровошого переказу”, при якому оплата відбувається після отримання товару покупцем.

Вартість доставки

Вартість доставки товару залежить від способу, строку доставки, пункту доставки та суми купленого товару.

Дані по вартості доставки наведені в таблиці:

 

Вид
доставки
Сумма покупки
0-500 у.е.
Сумма покупки
500-1000 у.е.
Сумма покупки
1000 та більше
Самовивіз За рахунок одержувача За рахунок одержувача За рахунок одержувача
Доставка
Зона 1
За рахунок одержувача,
Термін 1 день
50% вартості
доставки,
Термін 1 день
Безкоштовно,
Термін 1 день
Доставка
Зона 2
За рахунок одержувача,
Термін 3 дні
50% вартості
доставки,
Термін 3 дні
Безкоштовно,
Термін 3 дні
Доставка
Зона 3
За рахунок одержувача,
Термін 7 днів
За рахунок одержувача,
Термін 7 днів
50% вартості
доставки,
Термін 7 днів
Доставка
Зона 4
За рахунок одержувача,
Термін індивідуально
За рахунок одержувача,
Термін індивідуально
Обговорюється
індивідуально,
Термін
індивідуально
Службою
экспресс-
перевезення
За рахунок одержувача Обговорюється
індивідуально
50% вартості
доставки

* Суми покупки наведені в у.о. (доларах США). Компанія реалізує
продукцію в національній валюті (гривні), накладна перераховується на поточний кур на момент покупки товару.

* Доставка по території України службами експрес-поставки: доставка протягом 1-го дня на склад служби експрес-поставки (з моменту подачі заявки на доставку) . Подальші терміни згідно правил і умов, які затверджені ціми   компаніями.

Термінова доставка
Здійснюється за бажанням замовника, така доставка є платною. Розцінки на доставку наведені нижче:

 • Зона 1 Харків: здійснюється протягом 1-го робочого дня, вартість при замовлення
  негабаритного товару і при замовленні крупногабаритного товару (листів і планок понад 5
  метрів) різниться. Вартість уточнюйте у фахівців компанії.
 • Зона 2. Доставка в рамках даної зони здійснюється протягом 1-2-х робочих днів,
  вартість залежить від габаритів товару і відстані до місця вивантаження товару. Розрахунок
  вартості уточнюйте у фахівців компанії.
 • Зона 3 и Зона 4. Доставка здійснюється протягом 7-х робочих днів, вартість
  прораховується індивідуально.

Доставка по території України службами експрес-поставки

Доставка по території України службами експрес-поставки: доставка протягом 1-го дня на склад служби експрес-поставки (далі терміни згідно правил і умов, що затверджені даними компаніями).

Компанія «Сіті-С» здійснює доставку по території України службами експрес-поставки транспортом компанії зі складів компанії на склади служби експрес-поставки. Оплату за послуги служби експрес поставки несе замовник товару.

При доставці товару службами експрес-поставки можливо оплатити товар накладенним  платежем.
При оплаті товару післяоплатою, для уникнення необґрунтованої відмови  покупців від товару, доставка товару на склад служби експрес-поставки  здійснюється тільки після внесення передоплати за доставку товару.

Передоплату за доставку товару службою експрес-поставки можна здійснити любим  зручним для Вас способом (готівкою в офісі компанії, на банківську картку).

ОПЛАТА

Компанія «СІТІС» надає цілий ряд варіантів оплати за товар нашої компанії.
Незалежно хто наш замовник – це приватна особа, чи юридична особа, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю і вигідні умови, в залежності від того. Які вигоди переслідує наш клієнт.

Обговорити і домовиться про варіанти оплати за товар нашої компанії ви можете звернувшись до менеджерів компанії зателефонувавши по телефону, або приїхавши в офіс

З можливих варіантів можна виділити найбільш зручні варіанти:

Оплата банківськими картами
При цьому варіанті можливо оплатити всю продукцію компанії банківськими картами Visa або MasterCard. Даний варіант оплати самий зручний і простий, так як можна оплатити весь замовлення не виходячи з дому. Цей спосіб прискорює обробку Вашого замовлення в кілька разів, роблячи наше співробітництво приємним і безтурботним.

Увага: форма оплати тільки для фізичних осіб
(Даний спосіб оплати є повністю безпечним. Вся конфіденційна інформація, якою ми обмінюємося зі своїми клієнтами, що містить такі дані – персональну і фінансову інформацію, відомості про кредитні картки й інші дані, що передбачають строго обмежений доступ, в обов’язковому порядку передаються в зашифрованому вигляді, з використанням протоколу SSL, що гарантує максимальну таємність і безпеку. Ми гарантуємо таємність всієї конфіденційної інформації. Всі платежі з платіжних карт клієнтів здійснюються відповідно до вимог міжнародного стандарту безпеки інтернет-платежів 3-D Securе, прийнятого міжнародними платіжними системами Visa Int. та MasterCard Int. )

Банківський переказ на рахунок компанії
Вид платежу здійснюється у відділенні будь-якого банку на території України. Згідно виставленого рахунку, ви оплачуєте продукцію в тому банку, який ближче територіально і зручніше для работи.Реквізіти для даного формату оплати ви можете отримати при оформленні замовлення у наших фахівців

Увага: форма оплати як для фізичних, так і юридичних осіб.
(В даному випадку комісію оплачує покупець. Будьте уважні щодо розміру комісії банку. В різних фін.учережденіях розмір комісії варіюється до 1,5% (або) в залежності від суми платежу (обов’язково зберігайте квитанцію до отримання продукції))

Оплата зворотнім грошовим переказом при отриманні
Оплата даним видом платежу здійснюється за допомогою експрес-перевізників. Ви можете оплатити продукцію компанії в будь-якому відділення даного експрес-перевізника при отриманні товару. Даний спосіб оплати можливий виключно при попередній оплаті замовлення в розмірі не менше 50%, або при замовленні, вартістю до 2000 грн. Якщо продукція виготовляється під замовлення даний спосіб оплати не застосовується.

Увага: форма оплати тільки для фізичних осіб
(Комісію за даний переказ оплачує покупець, будьте уважні при здійсненні платежу (розмір комісії до 2%)).

Оплата готівкою в офісі компанії
Оплата даним видом платежу здійснюється безпосередньо в офісі компанії. Якщо продукція виготовляється під замовлення даний спосіб оплати здійснюється тільки в 100% розмірі вартості замовлення. Ви також можете оплатити частину продукції за фактом отримання товару при доставці даного товару автотранспортом компанії.

Увага: форма оплати тільки для фізичних осіб