Освітлення

Світлодіодне освітлення

Світлодіодне освітлення – це електричне освітлення, засноване і виконане з світлових елементів таких як світлодіоди.

Діод – це елемент який перетворює електричний струм в світлове випромінювання. У сучасному світі світлодіодне освітлення є екологічним і чистим. Це безпечне джерело освітлення і це пов’язано з тим, що у лампі даного типу немає шкідливих газів.Енергоеффектівность світлодіодних ламп це основний показник.

Світлодіодна лампа в порівнянні від інших джерел світла, витрачає в 10 разів менше електрики, від лампи розжарювання. У порівнянні з енергозберігаючої лампою – в півтора, ба в два рази менше. Також необхідно відзначити і великий термін служб світлодіодних ламп.

Дійсний термін експлуатації світлодіодних ламп це 10-20 років, саме такий термін виробники вказують на упаковках своєї продукції. Саме це і говорить про те що світлодіодне освітлення по справжньому надійна і якісна продукція.

У наші дні, всі переваги світлодіодного освітлення дають нам можливість використовувати його у всіх сферах нашої життєдіяльності. Це застосування починається від побутового освітлення (будинки, або квартири), до використання світодіодного освітлення у промисловості.

Через такий попит на світлодіодне освітлення багато компаній-виробників почали випуск світлодіодних ламп самих різних форм (груша, таблетка, куля, свічка, свічка на вітрі) і з самими різними видами цоколів (E27, E14, MR11, MR16, G9, G13 , GX43, GX70 і ін.).

Необхідно відзначити, що світлодіодне освітлення мають різні відтінки світу. У вигляді основного світла застосовується холодний або нейтрально білий. У вигляді освітлення побутових приміщень, в квартирах офісах, торгових приміщеннях застосовується тепло білий світ.

Світлодіодне обладнання самих різних кольорів, таких як червоний, синій, зелений, жовтий, або RPG використовуються для всіх видів декору, саме основний напрямок яких зовнішня реклама. Вважається що одним із найбільших недоліків світлодіодного освітлення є його ціна. Але як показує практика, різниця в ціні з часом все зменшується і зменшується і вартість деяких видів ламп зараз порівнянна з газовими (енергозберігаючими) лампами.

Також необхідно сказати що якщо врахувати термін служби світлодіодних ламп і те, що за цей термін інші види ламп доведеться поміняти 2-3 рази, то можна бути впевненим що недоліком ціну на світлодіодне освітлення вже й не назвеш, адже в результаті лампа виправдає себе і впевнено окупиться.

Самий виправданий висновок який зробили економічні господарі, які все частіше надають переваагу світлодіодному освітленню для облаштування свого будинку.

Майбутнє за LED освітлення, за світлодіодами. Європейські споживачі давно перейшли на даний тип освітлення. І це абсолютно логічно, адже в сучасному світі на першому місці стоїть питання екології та питання енергозбереження. Саме LED освітлення – краще для вирішення екологічних та енергетичних питань.

Можливо вас також зацікавить

LED світильники

Підвісна стеля

Зенітні ліхтарі