Павільйон для басейну з полікарбонату

Павільйон або навіс з полікарбонату для басейну

Відкритий басейн – приємні літні розваги для дітей і дорослих. Але відпочинок затьмарюють водоплавні комахи, які потрапляють з вітром листя, пил, дрібні гілки. Позбавить від проблем з забрудненням павільйон для басейну, рідше потрібно буде чистити воду і чашу. Найпопулярніший матеріал для закритих навісів – полікарбонат. Найпопулярніший матеріал для закритих навісів – полікарбонат. У термопластичних полімерів поєднуються хороші показники термостійкості, світлопроникності, удароміцності, легкість, естетичність.

Чому для басейну вибирають павільйони з полікарбонату

Спорудження закриває чашу і прилегле простір. Прозорі панелі пропускають світло, блокують шкідливі ультрафіолетові промені. Можна тривалий час плавати без побоювання отримати сонячний опік. За рахунок збереження тепла закритий навіс для басейну продовжує сезон купання.

Інші переваги павільйонів їх полікарбонату:

 • уповільнюють випаровування води;
 • зберігають комфортну для плавання температуру протягом ночі, в прохолодний день, вітряну погоду, дощ;
 • закривають доступ до води домашнім вихованцям, маленьким дітям;
 • стійкі до поривів вітру, що не пробиваються градом, витримують пласти снігу;
 • служать не менше 10 років.

Матеріали для павільйону

Основа конструкції – каркас з профільних труб.

 • Анодований алюміній з товщиною покриття 15 мкм. Після анодного оксидування на поверхні металу утворюється захисна плівка, яка захищає від подряпин і корозії, надає декоративний вигляд.
 • Нержавіюча сталь стійка до механічного та корозійного зносу.

Каркас обшивають полікарбонатом.

 • Стільниковий (8-10 мм) – легкі плити з внутрішнім пористою будовою забезпечують хорошу теплоізоляцію, пропускають до 80% світла.
 • Монолітний (4 мм) – суцільні листи витримують ударні навантаження, світлопропускання – до 90%.

Види павільйонів для басейнів

За конструктивним виконанням випускають павільйони:

 • Стаціонарні– з одним або двома входами, підйомними секціями для циркуляції повітря.
 • Розсувні– складаються із сегментів, які пересуваються по рейках з травмобезпечними упорами торців. У сферичних навісах передбачені кругові напрямні. У теплу і безвітряну погоду павільйон з полікарбонату для басейну можна зрушити. Секції вкладаються один в одного за рахунок телескопічної конструкції.

Арочний павільйон

Арочний павільйон для басейну фото Лінійка «Класик» – компактні розсувні споруди, що складаються з модулів, торцевих стінок. Секції плавно зсуваються вздовж басейну в обох напрямках, заходять одна в іншу. Склепінчаста конструкція, каркас з металевих дуг гарантують надійність і безпеку.
Комбінований павільйон для басейну фото Комбінований павільйон складається з високого модуля, куди можна увійти в повний зріст, і наступних за ним низьких сегментів. У вхідній частині досить місця для облаштування зони відпочинку. Таке об’єднання знизило ціну і зберегло переваги високих навісів – повноцінне входження.

пристінний павільйон

Пристінний павільйон для басейну Навіс з рухомих дугоподібних секцій прилаштовується до стіни. Сегменти пересуваються вздовж борту басейну по верхній роликовій опорі на стіні і по нижній рейці. Внутрішній простір купального залу можна використовувати з трьох сторін.

Високий павільйон

Високий павільйон для басейну Розсувна конструкція з дугоподібним дахом, високими стінами створює над басейном простору споруду. Зручно пересуватися по чотирьом обхідним доріжкам. Якщо продовжити ходові шляхи, павільйон зсувається за периметр чаші. З секцій утворюється захищений від вітру і сонця навіс для зони відпочинку.