Переваги алюмінієвих композитних панелей

Переваги алюмінієвих композитних панелей перед багатьма іншими фасадними матеріалами досить істотні. Саме завдяки їм композитні панелі придбали таку широку популярність і полюбилися як будівельникам, так і замовникам.

Щоб якийсь фасадний матеріал сподобався і замовнику і будівельнику він повинен об’єднувати в собі важливі для кожного з них характеристики. Так для замовника найчастіше важливі кілька речей: гарний зовнішній вигляд, довговічність, легкість в обслуговуванні і ціна. Для будівельників важливі – легкість матеріалу в обробці і монтажі. Всім цим умовам, як раз і відповідають алюмінієві композитні панелі. Цим і пояснюється їх все зростаюча популярність.

Тепер давайте докладніше розглянемо основні переваги алюмінієвих композитних панелей.

1. Висока зносостійкість

  • стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища. Завдяки міцному високоякісному покриттю, алюмінієві панелі стійкі до різних атмосферних опадів і перепадів температур
  • не вигоряють. Спеціальне покриття захищає панелі від вигорання, що дозволяє їм зберігати первісний колір весь гарантійний термін експлуатації (не менше 25 років).
Структура алюмінієвих композитних панелей

2. Високий рівень пожежної безпеки

Спеціальні добавки до полімерних наповнювачів композитних панелей роблять їх важкими до возгоряння або взагалі не горючими. Завдяки цій своїй перевазі, алюмінієві композитні панелі часто застосовуються для облицювання АЗС, торгових центрів, вокзалів та інших об’єктів.

3. Легкість матеріалу

Лист алюмінієвої композитної панелі важить в середньому від 4 до 7 кг. Це набагато менше ваги інших фасадних матеріалів. Цей показник важливий, тому що використання композитних панелей дозволяє знизити навантаження на несучі конструкції будівлі.

4. Широка палітра кольорів

Колір панелі надає спеціальна плівка-покриття, що дозволяє зробити панель практично будь-якого кольору і відтінку. Крім того, сучасні матеріали можуть бути не тільки різного кольору, але різної текстури, імітуючи дерево, граніт або мармур.

5. Відмінна вологоізоляція

При попаданні вологи на поверхню вентильованого фасаду з композитних панелей, вона потрапляє у дренаж. Це не дає волозі проникнути на утеплювач і стіни будівлі.

Кольори алюмінієвих композитних панелей фото

6. Додаткова звукоізоляція

Вентильована фасадна система з алюмінієвих панелей має на увазі використання утеплювача між стіною будівлі і панелями, що й дає таку перевагу, як звукоізоляція.

7. Легкість у догляді і експлуатації

Будь-яке забруднення, від пилу до нальоту, видаляється з поверхні композитних панелей простою водою. Фасад з композитних панелей не вимагає спеціальної чистки і догляду.

Простота обробки алюмінієвих панелей

8. Простота обробки

Алюмінієвий композит легко піддається обробці. Це дуже зручно, тому що дозволяє виготовляти панелі практично будь-якої форми для облицювання колон, арок, балконів та інших архітектурних форм.

9. Легкість і швидкість монтажу

Вентильовані фасади з алюмінієвих композитних панелей можна монтувати в будь-який час року. Монтаж панелей технічно не складний і не займає багато часу.

Це основні переваги алюмінієвих панелей.

Але було б не дуже чесно не сказати і про їх деякі недоліки. Наприклад, кольорове покриття композитних панелей легко подряпати при монтажі. Також, ціна АКП не найдешевша серед фасадних матеріалів. Якщо ці недоліки для Вас не настільки істотні і переваги алюмінієвих композитних панелей здалися Вам вагомішими, то сміливо можете купувати цей матеріалв якості фасадного матеріалу.

Можливо вас такоже зацікавіть

Алюмінієві композитні панелі

Підсистема вентильованого фасаду

Фіброцементні плити