Переваги сучасних зенітних ліхтарів

Переваги сучасних зенітних ліхтарів

Зенитные фонари и особенности их эксплуатации еще буквально недавно связывали с большим количеством стереотипов.Преимущества СУЧАСНИХ зенітніх ліхтарів Але сьогодні велика їх частина йде в минуле. Адже технологія виготовлення світлоаераційних конструкцій істотно змінилася. А в самому процесі виробництва успішно задіюється безліч новітніх матеріалів і технологій. Такий підхід дозволяє не тільки мінімізувати теплові втрати, але і повністю виключити навіть незначні протікання.

Сучасна конфігурація ліхтарів такого типу в повній мірі вирішує питання щодо різного температурного розширення підстав, які стикаються один з одним. Йдеться про профіль і полікарбонат, покрівельний матеріал і профілі, дренажі дощової води, мікровентиляції, зборі конденсату і його відвід, вентиляції листових осередків і профілів.
За рахунок арочного виконання подібних конструкцій вдається отримати істотну економію на матеріалі підстави. Причому без погіршення при цьому міцності параметрів готового виробу.

Доступний замовлення конструкцій ліхтарів різних видів. Їх розміщення можливо на похилих і плоских дахах об’єктів різного типу і призначення. Це можуть бути торгові будівлі, спортивні зали, виробничі приміщення, адміністративні та офісні центри, а також багато іншого. Причому на одному об’єкті можуть бути встановлені світлоаераційні ліхтарі, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і своїм функціональним оснащенням.
Використання зенітних ліхтарів гарантує ефективне природне освітлення приміщень, їх вентиляцію та якісне димовидалення при пожежі. Всі представлені на ринку ліхтарі відрізняються надійним гідроізоляційним покриттям і мають високі теплоізоляційні параметри.

Зенітні ліхтарі та їх переваги

Серед головних з них потрібно виділити такі:

  • Відсутність в конструкції ущільнювачів з гуми;
  • Безпроблемна технологія монтажу;
  • Хороша гідроізоляція в місцях примикання до покрівлі;
  • Оптимальний баланс якості виробу і його цінника;
  • Найширший асортимент типорозмірів і варіантів виконання;
  • Відповідність термосопротивления стандартам;
  • Оригінальний і естетичний зовнішній вигляд;
  • Універсальність і багатофункціональність вироби;
  • Гарантійне обслуговування ліхтаря і люка покрівлі протягом 5 років.

Компанія “Сіті-С” займається продажем зенітних ліхтарів в Харкові, Харківській області та в інших регіонах України. Зателефонуйте нам або залиште повідомлення і ми Вам зателефонуємо, щоб розповісти про наш асортимент зенітних ліхтарів, особливості їх вибору і вартості.