Підсистема під вентильований фасад Харків

Опис, характеристика і види підсистем вентильованого фасаду

Підсистема під вентильований фасад Харків фото

Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір елементів, кріплень, профілів для підсистеми під вентильований фасад в Харкові.

У нашому прайс-листі вказані оптові і роздрібні ціни. Зробіть Ваш вибір, залиште замовлення і ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей найближчим часом.

Компанія «Сіті-С» пропонує різні підсистеми для кріплення вентильованих фасадів.

Підсистема під вентильований фасад в Харкові – конструкція, яка забезпечує кріплення декоративних плит і гарантує безперешкодну циркуляцію повітря між стінами будівлі і покладеним утеплювачем. Система включає в себе кілька модулів. Основними з них є профілі і кронштейни. Вони можуть бути виконані зі сталі, алюмінію або дерева. У ряді ситуацій більш доцільні комбіновані варіанти, які ідеально підходять для створення складних архітектурних форм.

Головні переваги

Кожна підсистема під вентильований фасад Харків пропонує користувачам такі переваги:

  • Безпроблемна взаємодія з різними оздоблювальними матеріалами
  • Великий вибір колірних комбінацій і архітектурних форм
  • Поліпшення звуко- і теплоізолювання об’єкта
  • Більш якісне вентилювання стін будівлі
  • Короткі терміни монтажу в незалежності від пори року
  • Трівале и абсолютно безпроблемне експлуатування
  • Доступний цінник на виріб будь-якої конфігурації.

Сфера застосування

Універсальність конструкцій робить можливим їх безпроблемне розміщення не тільки на житлових будинках, але і на об’єктах промислового призначення. Досить затребувані вони при обробці торгових споруд, розважальних закладів та будинків, які спрямовані на залучення відвідувачів. Грамотно проведена обробка декоративними панелями вигідно виділяє об’єкт серед навколишніх будівель. Чи не звернути увагу на такий будинок дуже проблематично.

«Сіті-С» – кращий вибір і доступні ціни на підсистеми під вентильовані фасади в Харкові

Придбати кращі підсистеми ви завжди можете в «Сіті-С». Вас чекає широкий вибір виробів різної конфігурації, послужливий сервіс, кваліфікована команда і розумна цінова політика. Оформлення замовлення займає мінімум часу, а оперативна доставка товару можлива в будь-який куточок країни.