Підсистема під вентильований фасад Краматорськ

Опис, характеристика і види підсистем вентильованого фасаду

Підсистема під вентильований фасад Краматорськ фото

Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір елементів, кріплень, профілів для підсистеми під вентильований фасад в Краматорську.

У нашому прайс-листі вказані оптові і роздрібні ціни. Зробіть Ваш вибір, залиште замовлення і ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей найближчим часом.

Компанія «Сіті-С» пропонує різні підсистеми для кріплення вентильованих фасадів.

Підсистема під вентильований фасад в Краматорську – один з головних модулів будь фасадної системи. Конструкція виступає в ролі основи для облицювальних елементів. Вона включає в себе опорні кронштейни, несучі профілі, перехідні вставки і ряд інших деталей. Підсистема фіксується на стіні будівлі. Зовні вона закривається фасадними плитами, а зсередини до неї кріпиться утеплювач. Профілі можуть бути виконані з дерева, металу, алюмінію. Комбіновані рішення на основі цих матеріалів також зустрічаються досить часто. З їх допомогою стає можливою безпроблемна реалізація будь-яких архітектурних рішень. Причому в незалежності від типу об’єкта, його архітектури і призначеного.

Переваги підсистем

Універсальна підсистема під вентильований фасад Краматорськ характеризується наявністю цілого ряду переваг. Серед них:

  • Використання для обробки різних облицювальних і декоративних покриттів
  • Відмінні показники звуко- і теплоізолювання системи
  • Винос точки конденсації за межі несучих підстав будови
  • Тривале і абсолютно безпроблемне експлуатування
  • Стійкість системи до різних впливів і контактам
  • Покращені характеристики міцності конструкції
  • Короткі терміни проведення монтажних робіт в будь-який період року.

Особливості використання

Підсистеми і вентильовані фасади на їх основі мають широкий спектр застосування. Найбільш часто такі конструкції задіюються для облаштування та реконструкції будівель найрізноманітнішого призначення. Це можуть бути житлові, адміністративні, громадські, промислові та інші об’єкти. Причому не тільки нові, але і вже експлуатуються.

Кращі умови в «Сіті-С»

У каталозі «Сіті-С» вас чекає великий асортимент підсистем від самих різних виробників. Всі вироби виконані в повній відповідності з актуальними стандартами і нормативами, а їх вартість радує своєю доступністю. Дозволити собі таку покупку може кожен бажаючий. Отримання товару можливо по всій країні. Причому без додаткових витрат для бюджету.