Підсистема під вентильований фасад Слов’янськ

Опис, характеристика і види підсистем вентильованого фасаду

Підсистема під вентильований фасад Слов'янськ фото

Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір елементів, кріплень, профілів для підсистеми під вентильований фасад в Слов’янську.

У нашому прайс-листі вказані оптові і роздрібні ціни. Зробіть Ваш вибір, залиште замовлення і ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей найближчим часом.

Компанія «Сіті-С» пропонує різні підсистеми для кріплення вентильованих фасадів.

Підсистема під вентильований фасад в Слов’янську – каркас несучого типу на основі спеціальних профілів і кронштейнів. З лицьового боку конструкція закривається декоративними плитами з самих різних матеріалів, а зсередини розташовується утеплювач. Вентиляційний зазор забезпечує ефективне вентилювання стін будівлі, причому ширина зазору може відрізнятися в залежності від типу об’єкта і його категорії.

Підсистеми та їх переваги

Вироби такого типу мають продуманим дизайном і мінімізують тепловіддачу. Вдала конструкція не тільки залишає все тепло всередині будівлі, а й запобігає появі вогкості. Та й про економію матеріалів забувати не варто.

Але це не всі переваги. Потрібно також відзначити такі з них:

  • Можливість установки різних оздоблювальних і декоративних матеріалів
  • Ефективне протистояння впливу вологи, променям ультрафіолету і температурних коливань
  • Відмінні показники тепло- і звукоізолювання
  • Мінімізація витрат на обігрів окремих приміщень і всієї будівлі в цілому
  • Різноманітність стильових та дизайнерських рішень вентильованих фасадів, які монтуються на підсистему.

Використання в різних цілях

Найчастіше підсистема під вентильований фасад Слов’янськ задіюється для:

  • Нового будівництва – йдеться про облаштування новозведених будівель. Використання такого способу обробки виправдано на об’єктах різного типу і призначення
  • Реконструкції об’єктів – при такому варіанті використання експлуатовані об’єкти отримують додатковий захист і знаходять більш тривалий період експлуатування
  • Декоративного оздоблення – найрізноманітніші панелі дозволяють з легкістю реалізовувати будь-які творчі ідеї та архітектурні задумки.

Вигідне співробітництво з «Сіті-С»

У «Сіті-С» вас чекає широкий вибір підсистем найвищої якості. Всі вироби мають обов’язкове сертифікування і мають при цьому вельми скромним цінником. Оформити покупку можна в зручний для себе час, а відправка товару проводиться в будь-яке місто країни за вашим вибором.