Підсистема ВЕНТИЛЬОВАНОГО ФАСАДУ

Опис, характеристика і види підсистем вентильованого фасаду

Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір елементів, кріплень, профілів для підсистеми вентильованого фасаду.

У нашому прайс-листі вказані оптові і роздрібні ціни. Зробіть Ваш вибір, залиште замовлення і ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей найближчим часом.

Можливо вас такоже зацікавіть

Алюмінієві композитні панелі

HPL панелі

Фіброцементні плити

Компанія «Сіті-С» пропонує різні підсистеми для кріплення вентильованих фасадів.

Види підсистем вентильованого фасаду

Існують різні види фасадів матеріалів і для кожного з них застосовують спеціальні підсистеми. У нас Ви можете придбати підсистеми для монтажу:

 • алюмінієвих композитних панелей
 • HPL панелей і фіброцементних плит
 • керамограніта
Підсистема вентильованого фасаду фото

Підсистема з облицюванням фасадів алюмінієвими композитними панелями

З можливих варіантів алюмінієвої підсистеми для облицювання фасадів будівель композитними панелями, застосовуються такі: полегшена система кріплення на куточки, посилена система, і так звана санчатна система.
В основі полегшеної системи використовується куточок (L-подібний профіль), який з одного боку прикріплений до кронштейнів, що кріпиться до стіни. А з іншого боку на нього кріпляться касети (зроблені з алюмінієвого композитного матеріалу).

В основі санчатної системи використовується повзунок. Алюмінієві композитні панелі кріпляться до санчат. Санчата в свою чергу кріпляться в спеціально профілі, який за аналогією з полегшеною системою кріпиться на кронштейни. Це поширена конструкція, тому як враховується властивостей алюмінію піддається термічним розширенням.
Посилена система використовується для кріплення до міжповерховим перекриттям. У ній використовуються посилені алюмінієві кронштейни і посилений (Т-подібний) профіль.

Підсистема для кріплення HPL панелей і фіброцементних плит
У своїй основі ця підсистема аналогічна підсистемі під алюмінієві композитні панелі. У ній також використовуються кронштейни і направляючі профілі. Але відрізняється самим монтажем НРL панелей до несучого профілю. Такий монтаж може бути як прихований (за допомогою кляймер), так і видимий (за допомогою заклепок).

Підсистема для облицювання фасаду керамогранітом
Така підсистема для кріплення керамограніта може включати в себе як кляммери, так і рустовий профіль. У першому випадку керамогранітні плити навішуються за допомогою кляммерних пластин, виконаних з нержавіючої сталі і фарбованого методом порошкового фарбування в колір облицювальної матеріалу. Другий варіант передбачає кріплення керамограніта на Д-подібний профіль (руст), розташований горизонтально. Третій спосіб кріплення керамогранітних плит до профілю – клейовий, тобто використовується спеціальний поліуретановий клей для плитки.

 

Алюмінієві підсистеми вентильованого фасаду

Підсистема для навісного вентильованого фасаду виконана з алюмінію – це найбільш підходящий варіант під конструкції, і використовується в основному для облицювання таких фасадних матеріалів, як алюмінієві композитні панелі, керамограніт, НРL панелі і фіброцементні плити.

Основна відміна алюмінієвої підсистеми від підсистеми з використанням оцинкованого металу, це те що така підсистема проіснує рівно стільки, скільки проіснує і сама будівля, тому що алюміній майже не схильний до окислення.

Алюмінієвий каркас є міцною і надійною підсистемою, а також виключає появу іржавих патьоків на облицювальному матеріалі.

Каркас підсистеми має невелику вагу, набагато легше підсистеми виконаної зі сталі, і надає менше навантаження на стіни

Склад підсистеми з алюмінію

 • кронштейни
 • направляючі профілю
 • кріпильні елементи облицювальних матеріалів (кляммера, рустовий профіль, куточок, санчата та інше).

Звести і з’єднати підсистему воєдино дозволяють елементи кріплення, металовироби, а саме: анкера з поліпропіленовим дюбелем, саморізи, заклепки та ін.

Переваги алюмінієвої підсистеми

 • витримує «власну вагу» разом з вагою облицювального матеріалу
 • розрахована навіть на обмерзання
  витримує досить високі вітрові і коливальні навантаження, що дозволяє використовувати її на великій висоті
 • витримує навантаження на кручення або навіть зрушення напрямних профілів.

Всі ці фактори дають їй певну перевагу в порівнянні з оцинкованої конструкцією.

Монтаж підсистеми для навісного вентильованого фасаду з алюмінію

Перед самим початком будівництва, необхідно підготувати проект фасаду будівлі.

У проекті вказується напрямки профілів і кронштейнів, з урахуванням всіх нерівностей стін, висоти будівлі. Вивчається матеріал з якого зведено будівлю, а також її стан. Розраховується товщина утеплювача і далі розмічається стіна.

Наступним етапом є початок монтажу самої підсистеми. Згідно підготовленої розмітці, до стіни монтують алюмінієві кронштейни. Між стіною і алюмінієвим кронштейном кріпиться терморозрив. Після монтажу кронштейнів на стіну монтується утеплювач. Довжина винесення кронштейну залежить від товщини утеплювача. А від висоти конструкції підсистеми залежить ширина кронштейнів. Винос кронштейна повинен бути не менше ніж на 30% більше товщини утеплювача.

Наприклад, якщо товщина утеплювача (мінеральної вати) 50 мм, то довжина кронштейна повинна складати 80 мм. Утеплювач зверху прикривають гідро-вітробар’єром. Далі, змонтувавши утеплювач і гідро-вітробарьер, кріплять напрямні. У більшості випадків використовується Т-подібний, L-образний профілі.

Сталева фасадна підсистема

В сталевий підсистемі під навісний вентильований фасад всі елементи виконані з оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Таку підсистему використовують переважно для такого облицювального матеріалу як сайдинг, профлист, металеві облицювальні касети. На практиці, з метою економії коштів на сталеву підсистему вішають алюмінієві композитні панелі, керамограніт, HPL панелі та фіброцементні плити.

Оцинкована підсистема дешевше алюмінієвої і нержавіючої, має антикорозійне покриття цинку, яке захищає її від агресивного зовнішнього середовища.

Оцинковані профілі виробляють методом холодної прокатки, що є гарантією правильної геометрії даного фасадного елемента. Кронштейни виготовляють методом холодного штампування стали. На кінцевому етапі виробництва профіль і кронштейни покривають шаром цинку (гальваніка), який охороняє їх від корозії.

Основною перевагою оцинкованої підсистеми є те, що така підсистема обходиться значно дешевше алюмінієвої. Цей досить вагомий аргумент, який може бути вирішальним, в питанні, яку фасадну підконструкцію монтувати в тому, чи іншому випадку.

Оцинкована підсистема під навісний вентильований фасад – це співвідношення ціни і якості. Саме тому компанія «СІТІ-С» пропонує широкий асортимент оцинкованих профілів і кронштейнів, а також дає можливість розробити профіль нестандартного розміру в індивідуальному порядку.

Підсистема під вентильовані фасади фото 3
Порада

При виборі підсистеми вентильованого фасаду враховуйте той факт, що алюміній і сплави на його основі розплавляються при відносно невисоких температурах.

Практика показує, що алюмінієві сплави втрачають свою несучу здатність при температурі 250-300 градусів за Цельсієм. Це означає, що під час пожежі вони розплавляться і сприятимуть поширенню пожежі.

Тому, якщо пожежна безпека для Вас важливий фактор – подумайте про використання сталевих фасадних підсистем.

Чому вигідно купувати підсистему вентильованого фасаду в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на ринку будівельних матеріалів з 2007 року, тому маємо великий досвід в підборі підсистем і прорахунку необхідної кількості. Крім того, ми працюємо тільки з найнадійнішими виробниками і постачальниками підсистем під вентильовані фасади.

Купуючи підсистему під вентильовані фасади в компанії “Сіті-С” Ви можете бути впевнені в якості матеріалу, якісному обслуговуванні, швидкості доставки і професійної консультації. Це особливо важливо, якщо потрібно прорахувати кількість або обсяг необхідного матеріалу. Наші менеджери зроблять це для Вас абсолютно безкоштовно!

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.