ПЛИТИ ДЛЯ ПІДВІСНИХ СТЕЛЬ

ПРОФІЛЬ ДЛЯ ПІДВІСНИХ СТЕЛЬ

ВЕНТИЛЯЦІЯ ПІДВІСНИХ СТЕЛЬ

Можливо вас також зацікавить

Алюмінієві композитні панелі

Зенітні ліхтарі

Фасадне скління

У цій статті ми розглянемо один з видів підвісних стель, так званий підвісна стеля Армстронг, що складається з плит, профілю і кріпильних елементів.

Вибір типу обробки стелі вкрай важливе і навіть ключове рішення в формуванні стилю приміщення. Необхідно врахувати масу чинників: довговічність, красу, легкість в обслуговуванні. Для більшості приміщень, офісів, квартир ідеальним вибором буде підвісна стеля по системі Армстронга. Це недорого і вкрай довговічне. Можна створити унікальний стиль набором відповідних плит і освітлювальних секцій.

Будова стелі за системою Армстронга

Більшість підвісних стель збираються по системі Армстронг. Зараз це є синонімами, інші технології зазвичай називають касетними, рейковими або натяжними. Система Армстронга проста і при цьому повнофункціональна конструкція. Вона складається з:

  1. Стельової плити або несучої основи. Використання кріплень різної довжини допоможе візуально вирівняти підвісну систему без капітальних робіт.
  2. Підвісна несучої основи. В системі Армстронга це набір стельових профілів.
  3. Плиток або функціональних осередків. Вони виготовляються з пластика, дерева, металу або пінополістиролу. Пропонуються різні колірні рішення і типи візерунків. Крім плит, в клітинку можна встановити функціональний блок освітлення.

Очевидні переваги підвісних систем

Підвісна стеля застосовується практично скрізь. Сучасні технології дозволили полегшити конструкцію. Нові кріплення допускають монтаж в бетонну, дерев’яну, сталеву або профільну капітальну основу. Унікальність підвісної системи ще в тому, що вона практично не має недоліків. Зменшення висоти кімнати незначне. Раніше стандартний зазор становив 25 см. Зараз при розміщенні системи в квартирі з монтажем освітлювальних осередків зазор укладається в 12-15см. Підвісна стеля можна ідеально вирівняти, або нахилити під потрібним кутом, для створення унікального стилю. Все це обходиться без капітальних і дорогих робіт.

Система вкрай довговічна. Причому плити мають покриття, що перешкоджає вицвітання або потускнению. До основних переваг слід віднести:

  • простоту і швидкість монтажу;
  • високу вологостійкість;
  • вогнестійкість плит з мінеральних волокон;
  • екологічність – матеріал не виділяє ніяких речовин в приміщення;
  • варіативність – в будь-якому місці можна створити візерунок, осередок вентиляції або освітлення.

Стеля Армстронга дозволяє приховати будь-які комунікації. У зазорі необхідної висоти можна проводити повітроводи, електропроводку та інші інженерні лінії. Все це буде приховано і не зашкодить стилю та естетиці приміщення. При необхідності обслуговування або модернізацій, досить зняти панелі у місті робіт і буде забезпечений повний доступ до прокладених комунікацій.

Створення унікального стилю приміщення

Стандартний розмір плит 60см. Компанія по установці пропонує особливі можливості по формуванню унікального дизайну. На комп’ютері можна задати і оцінити красу стелі. Зібрати великий візерунок з 12-16 плит або малий малюнок. Використання освітлювальних осередків в правильних місцях, підкреслить завершеність творіння. Крім плит, можна задавати потрібний матеріал для плінтусів і декоративної сторони профілю. Це дозволить завершити формування унікального стилю. Зробити приміщення затишним і дуже красивим.

Доречність підвісних стель в приміщеннях

Системи Армстронга спочатку створювалися для офісних і адміністративних будівель. Де необхідно було приховувати масу комунікацій і повітропроводів. Забезпечувати доступ до них у будь-який час. І при цьому створювати атмосферу затишку і зручності в приміщенні.

Сьогодні підвісні стелі встановлюються повсюдно. Вони знайшли широке застосування в торгових залах, громадських закладах, приватних будинках і квартирах. Правильний підбір тону, матеріалу, малюнка. Поєднання секцій вентиляції, освітлення дозволить створити затишок і красу в будь-якому типі приміщення. Причому зробити це недорого і швидко. Компанія запропонує величезний вибір матеріалів для створення підвісної стелі будь-якої складності.

Багато що залежить від професіоналізму робітників

Підвісні системи Армстронга досить вимогливі до професійних якостей монтажників, що виконують роботу. Невеликий перекіс, невірне кріплення і це вже буде помітно. Тому не можна економити на установці. Необхідно віддавати перевагу компанії з великим портфоліо і різнобічним досвідом робіт.

Якісні матеріали за умови правильної установки простоять багато десятиліть. Не гаючи красу. Догляд за панелями дуже простий, досить звичайного вологого прибирання, причому допустимо використовувати побутову хімію. Головне не продешевити при закупівлі профілів, панелей і віддати роботу в руки справжніх професіоналів. Співпрацюйте компанією, що володіє гігантським досвідом робіт в цій сфері і підвісну стелю вийде по-справжньому ідеальним.