Підвісні стелі з алюмінієвих композитних панелей

Підвісні стелі з алюмінієвих композитних панелей

Якісна обробка стелі не тільки надовго зберігається, але і прикрашає будь-яке житлове приміщення, роблячи інтер’єр вдалим і стильним. Сучасні тренди в інтер’єрного дизайну повністю задовольняють підвісні стелі з алюмінієвих композитних панелей, наділені прекрасними експлуатаційними характеристиками. Вони стали найбільш перспективним будівельним матеріалом для підвісних стель.

Конструкційні особливості

Конструкція алюмінієвих композитних панелей (АПК) складається з верхнього і нижнього шарів, виготовлених з високоміцного алюмінію, між якими розташований внутрішній шар, що складається, переважно, з мінерального наповнювача. Це забезпечує легку вагу і простий монтаж. Техніка монтажу не вимагає спеціального обладнання і попереднього навчання будівельного персоналу.

Для монтажних робіт використовують спеціальний алюмінієвий профіль, що дозволяє надавати конструкції будь-яку необхідну форму. Кріплення до стелі, найчастіше в місцях над входом в приміщення, здійснюють за допомогою стандартних систем для фасадного облицювання. АПК, в порівнянні з гіпсокартонними і металевими листами, пластиком, дзеркальним склом і минералволокнистими плитами, володіють високим показником жорсткості. Володіння міцністю виключає втрату форми, дає можливість збільшувати навантаження і площу стельових осередків.

Інші переважні позиції АПК

До переважних позицій алюмінієвих композитних панелей, призначених для монтажу підвісних стель, слід віднести:

  • малу товщину і гнучкість
  • мінімальний тиск на стіни
  • стійкість до вібрацій і шумів
  • теплоізоляційні та антикорозійні властивості
  • стійкість до вогкості – виключається викривлення при затіканні води
  • пожежну безпеку
  • легкість покриття лакофарбовими засобами – різноманітність декоративних забарвлень надає широкі можливості для дизайну стельових систем
  • антистатичність – не накопичення статичного заряду мінімізує осідання пилу
  • довговічність – термін експлуатації становить не менше півстоліття.

Великі розміри композитних панелей дозволяють максимально оптимізувати карту розкрою. Розкрій легко виробляти, як циркуляційної пилкою, так і звичайним електричним лобзиком. Можна робити стельові осередки не тільки прямокутної форми, а й з криволінійними краями.

Виробники випускають спеціальні композитні панелі, на яких можна сформувати і надрукувати будь яке задумане зображення – малюнок, орнамент, інше. Дзеркальні композитні панелі, в порівнянні з традиційними скляними дзеркалами, мають незрівнянні пріоритети. Такі вироби не б’ються і не розтріскуються при розкрої, ненавмисних ударах. Дзеркало композитної панелі може бути під золото, срібло і під всілякі потрібні кольори і відтінки.

Касетна система композитних панелей має щілини між касетами. Вона підходить для декоративної маскування вентиляційної системи. Системи освітлення можна кріпити безпосередньо до касет, а невеликі світильники – в отвори, просвердлені в касетах.