Полегшені листи стільникового полікарбонату

Полегшені листи стільникового полікарбонату – гідна заміна відомим брендам або чи варто економити на якості?

Стільниковий полікарбонат є досить поширеним і затребуваним матеріалом на вітчизняному ринку. Користувачам подобається його надійність, універсальність, практичність і функціональність. Але останнім часом істотно зросла кількість підробок. Та й ситуації з реалізацією неякісної продукції зустрічаються все частіше. Та й ситуації з реалізацією неякісної продукції зустрічаються все частіше. Розглянемо їх більш детально і докладно.

Полегшені листи і їх особливості

Популярність таких листів зростає досить активними темпами. Вони мають доступну ціну, а виробники не надто заглиблюються в технічні нюанси пропонованого матеріалу і його якість.

Стільниковий полікарбонат використовується в будівництві більше 40 років. За цей час склалися певні вагові нормативи 1 кв. м в залежності від товщини листа. Загальна вага залежить від товщини стінок і виражений в кількості наявного в 1 кв. м матеріалу. Чим його менше, тим вартість нижче. Але при цьому знижується товщина підстави і якість листа.

Стандарти вирахувані відповідно до нормативів і аспектів практичного задіяння матеріалу. Кожна товщина призначена для того чи іншого навантаження. Їй відповідають конкретні норми відстаней опор. А без знання ваги виробу вкрай проблематично розрахувати практичну і довговічну конструкцію.

Хоча в гонитві за наживою деякі виробники випускають різну кількість листів полікарбонату з однієї партії сировини. Вони пропонують продукцію за більш привабливою вартістю і саме цим заманюють клієнтів. Ось тільки якість реалізованих виробів часто залишає бажати кращого.

Вплив ваги на якість виробу

Зниження ваги тягне за собою погіршення якості продукції. Знижуються показники за міцністю листа, його опірність вітровим і сніговим навантаженням. Економія при покупці є умовною, а в підсумку доведеться заплатити набагато більше.
На ринку є безліч різновидів полікарбонату. Всі вони мають різну ціну, а непідготовлений покупець навряд чи візуально відрізнить один вид матеріалу від іншого. Хоча його якість при цьому може мати серйозні відмінності. Але виявити їх можна буде лише після початку експлуатації.

Для вирішення проблеми потрібна чесність виробників. Можна пропонувати полегшені листи, але при цьому слід вказувати їх вага і давати рекомендації щодо ефективного залучення. Не варто піддавати цей матеріал серйозним навантаженням, а відстань між опорами бажано зменшити.

Полегшені листи стануть в нагоді при облаштуванні малих архітектурних конструкцій, створенні інтер’єрного дизайну, виготовленні рекламних модулів і виставкових елементів. Сфера використання у них досить значна, але з певними обмеженнями при цьому.

При виборі стільникового полікарбонату потрібно його оглянути й помацати. Основа повинна бути міцною, пружною і без помітних візуальних пошкоджень. Не слід економити і купувати продукцію з демократичного сегменту. Краще підібрати більш якісний і надійний варіант. Ціна його дорожче, але підсумковий термін служби більше.