Полікарбонат Харків

Показано 1-12 из 49 результатів

Можливо вас також зацікавить

Монолітній полікарбонат

Стільниковий полікарбонат

Профілі для полікарбонату

На сьогоднішній день полікарбонат є один з найпопулярніших будівельних матеріалів, який використовується для самих різних цілей: від монтажу будівельних конструкцій до створення дизайну інтер’єру.

Основні властивості і переваги полікарбонату

Розрізняють декілька видів полікарбонату: монолітний, стільниковий, профільований. Однак, незалежно від виду полікарбонат володіє важливими технічними властивостями. Перш за все, це прозорість, яка дозволяє використовувати його як матеріал для покриттів вуличних конструкцій, внутрішніх перегородок, навісів і т.д. Ще одним відмітним властивістю полікарбонату є гнучкість і одночасно ударостійкість. Ця перевага дозволяє створювати з листів полікарбонату конструкції незвичайної форми, напівкруглі конструкції. Цей метод часто використовується при створенні дизайнерських форм.

Полікарбонат відмінно переносить температурні перепади від -40 до +120 градусів, володіє запасом міцності, щоб витримати навантаження від вітру і сніжних наносів. У поєднанні зі світлопрозорістю це робить полікарбонат ідеальним матеріалом для покриття теплиць.

До основних технічних характеристик полікарбонату також можна віднести:

  • невелику вагу
  • тепло- и звукоізоляція
  • ударостійкість
  • вогнестійкість
  • простоту у монтажі

Застосування

Полікарбонат використовується не тільки в промисловому і цивільному будівництві, але і в приватному будівництві, а також як матеріал для виробництва різних виробів.

З нього виробляють

Чому вигідно купувати полікарбонат у компанії «Сіті-С» в Харкові

Компанія “Сіті-С” працює з надійними і добре перевіреними постачальниками полікарбонату і супутніх виробів. Фахівці компанії мають великий досвід у продажу полікарбонату і можуть допомогти вам вибрати матеріал з потрібними характеристиками і розрахувати необхідну кількість.

Ваше замовлення ми доставимо не тільки по місту Харкову, але й Харківської області, а також Дніпру, Слов’янську, Кременчуку і іншим регіонам України. Більш детально з умовами доставки можете ознайомииіся тут.