Полікарбонат усіх видів

оптом і в роздріб

Потрібен якісний, але недорогий полікарбонат для побудови теплиці, навісу або тераси? Ми можемо запропонувати кращі ціни на полікарбонат відомих брендів!

Широкий асортимент стільникового, монолітного і профільованого полікарбонату для будь-якої конструкції. У нас тільки сертифікований товар з гарантією виробника.

монолітний полікарбонат фото

Монолітний полікарбонат

стільниковий полікарбонат фото

Стільниковий полікарбонат

профільований полікарбонат фото

Профільований полікарбонат

профілі для полікарбонату фото

Профілі для полікарбонату

Застосування полікарбонату

Унікальні властивості полікарбонату, а також легкість у монтажі та доступні ціни на полікарбонат, зробили цей будівельний матеріал дуже популярним.

Найчастіше з полікарбонату виготовляють: криші, теплиці, навіси, козирки, офісні перегородки, мости, естакади, переїзди, пешеходні переходи, шумозахисні екрани, зупинки транспорту, зелені фонарі та ін.

На фото нижче можна дізнатися, які конструкції можна створити з полікарбонату в різних галузях господарства.

Застосування полікарбонату в сільському господарстві

Сотовий полікарбонат був розроблений спеціально для будівництва теплиць. Широке застосування полікарбонату в сільському господарстві пояснюється його гарними характеристиками. Він ідеально підходить для вирощування рослин та утримання тварин.

Застосування полікарбонату в архітектурі

Застосування полікарбонату в архітектурі стає все більш популярним, і на це є свої причини.

Цей сучасний матеріал широко використовується при зведенні світлопрозорих конструкцій різних розмірів, типів, прольотів. Полікарбонат в порівнянні зі склом більш практичний і легкий. Перевага в тому, що стільниковий полікарбонат монтується швидше і простіше.

Зенітні ліхтарі з полікарбонату

Зенітні ліхтарі є не тільки практичним вирішенням питання освітлення і вентиляції, але відіграють важливу естетичну роль у дизайні даху і всієї будівлі.

Особливості та різновиди зенітних ліхтарів з полікарбонату ми і розглянемо в цій статті.

Полікарбонат – це сучасний будівельний листовий пластик, переважно напівпрозорого кольору, що робить його схожим на скло. Власне, як замінник скла, найчастіше і використовується полікарбонат в Харкові. Він широко застосовується у будівництві, сільському господарстві, дизайні, архітектурі та інших сферах, як заміна звичайному склінню. Компанія “Сіті-С” пропонує купити полікарбонат в Харкові за найвигіднішими цінами. Ми продаємо полікарбонат оптом і в роздріб. Оптові прайси на полікарбонат можна скачати, а замовлення зробити прямо на сайті, або зв’язавшись з нашими менеджерами.

Види полікарбонату

Існує три основних види полікарбонату:

  • монолітний полікарбонат
  • стільниковий полікарбонат
  • профільований полікарбонат

Вони відрізняються за зовнішнім виглядом, властивостями і, як наслідок, застосування.
Однак, незалежно від виду, полікарбонат має такі властивості, як висока ударостійкість, теплостійкість, морозостійкість, мала щільність, висока світлопроникність, гнучкість, простота в монтажі, вогнестійкість.

Монолітний полікарбонатпредставляє з себе однорідний лист прозорого або кольорового пластику. По міцності він не поступається броньованому склу, тому часто використовується для захисних виробів – перегородок в банках, ломбардах, офісах, вітринах, захисних щитках для шоломів.

Стільниковий полікарбонат– це по суті два листа полікарбонату, з’єднані між собою ніздрюватими перегородками, що нагадують бджолині стільники. Така структура робить стільниковий полікарбонат дуже міцним і здатним добре зберігати тепло. Саме тому стільниковий полікарбонат часто використовується для створення теплиць, перекриттів для басейнів, навісів і козирків. Купити стільниковий полікарбонат в Харкові – це не проблема. Безліч будівельних магазинів займаються продажем стільникового полікарбонату. Компанія “Сіті-С” пропонує найнижчі ціни на полікарбонат в Харкові.

Профільований полікарбонатза своїм зовнішнім виглядом дуже схожий на шифер. Він має таку ж хвилясту форму і використовується для створення дахів, навісів і козирків. Можна купити профільований полікарбонат і надовго забути про покрівлю, тому що полікарбонат – це надійно і зручно.

Де купити полікарбонат в Харкові

Компанія “Сіті-С” більше 10 років займається продажем будівельних матеріалів. Ми маємо досвід, надійних постачальників і можемо запропонувати відмінні умови для співпраці.
Якщо перед вами стоїть завдання купити полікарбонат в Харкові і області, а також в сусідніх регіонах – Луганській, Донецькій, Полтавській та Сумській областях, виберіть “Сіті-С” і ви отримаєте кращі ціни, професійну консультацію і доставку до місця призначення.