Можливо вас також зацікавить

Плити для підвісної стелі

LED світильники

Фасадне скління

Системи стельових профілів призначені для швидкого і зручного монтажу збірних конструкцій підвісних стель. Профілі довговічні і стійкі до корозії.

Система стельових профілів для підвісних стель складається з:

Несе Т-профіль – є основою каркаса. Довжина – 3600мм.

Поперечний Т-профіль – додаткові елементи профілювання, які монтують між несучими Т-профілями для створення модулів / обрешітки необхідних розмірів і установки плит підвісної стелі або обладнання. Довжина – 600 мм, 1200 мм.

Періметральний (пристінний) куточок – являє собою рейку, зігнуту під прямим кутом, простою або складною (ступінчастою) форми. Призначений для зміцнення конструкції по периметру. Довжина – 3000 мм.

Підвіс – елемент профілювання, який дозволяє регулювати рівень підвісної стелі, приховуючи нерівності основної. Використовуючи підвіси, також можна створювати різні рівні площин підвісної стелі.
Підвіси можуть бути різних видів: стрижні, кронштейни, товстий дріт.

Де купити профіль для підвісної стелі в Харкові

Як правило, профіль до підвісної стелі купується одночасно з покупкою плит для підвісної стелі. Компанія “Сіті-С” готова запропонувати Вам хороший асортимент як самих плит, так і профілів до підвісної стелі. Ми продаємо профіль оптом і в роздріб.

Зателефонуйте нам або залиште повідомлення у формі на сайті і ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей замовлення. Наші менеджери допоможуть Вам правильно розрахувати необхідний обсяг і кількість, проконсультують по видам профілю і оформлять замовлення. З умовами доставки Ви можете ознайомитися тут

. Будемо раді взаємовигідній співпраці.

ПЛИТИ ДЛЯ ПІДВІСНИХ СТЕЛЬ

СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ ПІДВІСНОЇ СТЕЛІ

ВЕНТИЛЯЦІЯ ПІДВІСНИХ СТЕЛЬ