Профілі для полікарбонату

Профілі для полікарбонату фото 1

Можливо вас також зацікавить

Стільниковий полікарбонат

Монолітній полікарбонат

Зенітні ліхтарі

Профілі для полікарбонату

Для легкої зборки і зручності в світі розроблено безліч спеціальних полікарбонатних, алюмінієвих і комбінованих профільних систем, що враховують необхідні якості застосовуваного матеріалу, що значно полегшують монтаж конструкції, що гарантують її стійкість при дотриманні всіх будівельних конструкційних норм і розрізняються за своїм призначенням – для малогабаритних навісів і козирків, для покрівель великої площі, що піддаються значним вітрових і снігових навантажень.

Система профілів з полікарбонату для монтажу панелей стільникового полікарбонату розроблена виробником панелей. Профілі сумісні з панелями стільникового полікарбонату як за кольором, так і за механічними властивостями (мають той же радіус вигину, термічне розширення і т.д.). В процесі виробництва на профілі наноситься соекструзійний шар для захисту від UV-випромінювань. Профілі елементарні в збірці і мають можливість прив’язки до існуючих конструкцій.

U-подібний профіль призначений для закриття торців панелей, забезпечує захист пластика за рахунок пружно деформується полиці профілю, а так само відведення конденсату з порожнини пластиків. Дані профілі можуть використовуватися також для обрамлення кромок листів, панелей і плит з інших жорстких матеріалів відповідної товщини.

Н-подібний профіль – це найпростіше і дешеве рішення з’єднання панелей. Профілі захищені від впливу сонячної радіації з зовнішнього боку. Вони можуть бути зігнуті разом з плитами до мінімально допустимого радіусу вигину плит.

Термошайби для полікарбонату

Термошайба з полікарбонату складається власне з пластикової шайби з ніжкою (її висота відповідає товщині панелі), ущільнювальної шайби і кришки, що замикається. Термошайби випускаються в кольоровій гамі, що відповідає кольорам панелей стільникового полікарбонату. При кріпленні отвори повинні розташовуватися на відстані не менше 40 мм від краю панелі. Діаметр отвору повинен бути на 2 мм більше зовнішнього діаметра стержня фіксатору.

Переваги:

– термошайби естетичні і дуже прості у використанні

– дозволяють листам розширюватися в умовах літньої спеки

– усувають містки холоду

– забезпечують надійне кріплення листів при впливі сильних вітрів і навіть в умовах ураганів і штормів

– ущільнювальна шайба робить кріплення невразливим для впливів зовнішнього середовища

– спеціальна замикається кришечка закриває саморіз, що герметизирує місце кріплення полікарбонату до конструкції

У технології виробництва термошайб використаний сертифікований, конструкційний, ударостійкий, УФ-стабілізований в масі прозорий полікарбонат, що забезпечує міцність і стійкість вироби до температурних і механічних навантажень, сонячного випромінювання та інших умов зовнішнього середовища.

Перевагою термошайби, виготовленої з полікарбонату, є термін служби понад 15 років, а також сталість прозорості та збереження кольору протягом 10 років.

Для кільця ущільнювача (Спейсер) застосовується UV з високою стійкістю до УФ-випромінювання і температурних навантажень.

У виробництві термошайби 25/12 (міні-шайби) використовується сертифікований матеріал UV TPE, нержавіюча 12Х17.

Герметизуючі стрічки для полікарбонату

Для герметизації торців листів стільникового полікарбонату від впливу бруду, пилу і вологи використовують спеціальні перфоровані і суцільні стрічки. Цим забезпечується чистота і, відповідно, прозорість стільникових листів і, таким чином, всієї конструкції.

Переваги захисних стрічок:

– вологостійкість

– перешкоджає проникненню всередину листів цвілі, мікрофлори і мікроорганізмів, а також комах і пилу

– стрічка захищена від ультрафіолетового випромінювання

– висока міцність на розрив

– стрічка покрита спеціальним клеєм, який забезпечує високий рівень початкової адгезії до полікарбонату

– забезпечує безперервний стік конденсату (перфорована стрічка)

Герметизуючі стрічки застосовуються для запечатування верхньої, піднесеною боку аркуша полікарбонату (при вертикальному і скатних розташуванні), для захисту від опадів, забезпечуючи тим самим надійну герметизацію панелей і запобігаючи потрапляння пилу всередину неї.

Паропропускні (перфоровані) стрічки застосовуються для нижньої сторони листа полікарбонату (при арковому кріпленні – для обох сторін), забезпечують можливість стоку конденсату, одночасно перешкоджаючи проникненню пилу і бруду в стільники листа знизу.

 

Алюмінієвий профіль для полікарбонату

Даний вид профілів призначений для монтажу стільникового полікарбонату – з’єднання панелей з одночасним кріпленням їх до конструкції та захисту бічних стінок полікарбонатних листів.

Торцеві профілі захищають листи від проникнення пилу і вологи, надають естетичну закінченість конструкції.

Приклад монтажу листів стільникового полікарбонату за допомогою алюмінієвого профілю:

Чому вигідно купувати профілі для полікарбонату в компанії «Сіті-С»

За час роботи в сфері продажу будівельних матеріалів, компанія “Сіті-С” придбала великий досвід і тісні зв’язки з виробниками і постачальниками покрівельних матеріалів і профілів для їх кріплення.

Якщо Ви вирішили купити профілі для полікарбонату, наші співробітники обов’язково проконсультують Вас щодо вибору, прорахують необхідний обсяг і вартість.

Крім того, ми доставимо Ваше замовлення до місця Вашого проекту в Харкові, Харківській області та інших регіонах України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.

Порада

Вибираючи профіль для полікарбонату, спочатку потрібно визначитися, якою буде лати. Якщо крок обрешітки становить, наприклад, 1 на 2 метри, тоді підійде полікарбонат товщиною 16 мм.

Якщо товщина складає 4-10 мм, тоді підійдуть пластикові профілі. Але при товщині більше 16 мм слід вибирати алюмінієвий профіль.

Для монолітного полікарбонату товщиною при товщині 4-6 мм застосовуються пластикові вироби, а понад 7 мм – сталеві або алюмінієві.

Якщо вибирається нероз’ємний профіль, листи полікарбонату можна заправляти всередину нього або ж протягувати листи вздовж.