Можливо вас також зацікавить

Стільниковий полікарбонат

Монолітній полікарбонат

Теплиці

Профільований полікарбонат – це листи прозорого пластика з полівінілхлориду і полікарбонату.

Характеристики профільованого полікарбонату

Профільований лист з полікарбонату має відмінні експлуатаційні характеристики:

 • ударостійкий – практично небиткий лист, витримуючи навіть удари молотком, на відміну від ПВХ, акрилу (оргскла) або стільникового полікарбонату
 • прозорий – 90% світлопроникності
 • стійкий до впливу погодних умов – зберігає свої властивості роками, не мутніє і не жовтіє з часом, не тріскається ні на морозі, ні при механічному впливі на відміну від профільованого ПВХ
 • стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання – не пропускає шкідливий УФ випромінювання
 • екструдована захист від ультрафіолету
 • має легку вагу – 1,17 кг / м2
 • має широкий діапазон експлуатаційних температур від -50 ° С до + 100 ° С (короткочасно до 120 ° С)
 • стійкий до впливу широкого спектру хімічних речовин
 • має хороші протипожежні якості – при горінні не виділяє токсичних газів
 • товщина 0,8 мм для збільшення несучої здатності
 • легко обробляється і встановлюється за допомогою звичайного інструменту
 • має 10-ти річну гарантію від пожовтіння, втрати світлопроникності і міцності.

Сфери застосування профільованого полікарбонату

 • в сільське господарство: теплиці, садівничі центри, оранжереї
 • будівництво та промисловість: зенітні ліхтарі, архітектурні споруди, криті переходи, стадіони, скління дахів різних споруд
 • у благоустрої домашньої території: козирки, навіси, балкони, веранди, альтанки, стоянки, покрівля басейнів.

Рекомендації по монтажу

При монтажі профільованого полікарбонату слід взяти до уваги, наступне:

Укладання листів проводиться внахлест з поздовжнім і поперечним перекриванням в напрямку проти панівних вітрів і дощів.

Зверніть особливу увагу на те, що маркована сторона листів профільованого полікарбонату повинна бути звернена до неба тому це сторона з шаром УФ-захисту.

Величина можливого мінімального радіусу вигину листів залежить від форми хвилі, докладніше про це в розділі по кожному профілю.

Діапазон робочих температур гарантованого збереження властивостей пластика – 40 + 65 ° С на поверхні листа, однак монтаж листів слід проводити тільки при плюсовій температурі для запобігання утворенню тріщин при ударах. Пластик призначений для використання тільки в одношарових конструкціях, його не можна накладати на інші прозорі або матові матеріали. Для запобігання перегріву обов’язково передбачити вентиляцію підпокрівельного простору, а також використовувати світлий колір несучої конструкції.

Для кріплення профільованого полікарбонату листи попередньо рассверливают і використовують самонарізні гвинти з прогумованої шайбою і накладкою за формою профілю. Листи свердлять після укладання на місце конічним свердлом, діаметром на 3-4 мм більше діаметру гвинта для компенсації термічного розширення пластика.

Кріплення листів профільованого полікарбонату здійснюється внахлест з перекриттям хвиль (для профілю Greca – 2 хвилі, для профілю РВ – 1 хвиля) в поперечному напрямку і з перекриттям 0,1 – 0,2 м в поздовжньому напрямку. Перекриття листів по довжині становить 200 мм.

Профільовані листи на фасаді кріпляться тільки в западини хвиль. Профільовані листи на покрівлі кріпляться тільки в гребені хвиль, використовуючи спеціальні підкладки.

Лист повинен звисати мінімум на 50 мм за нижній прогін, але так, щоб відстань від звисає кромки листа до найближчої осі кріплення не перевищувало 200 мм.

Підбір профілю і бічного перекриття залежить від ската покрівлі, відстані між опорами, функції покрівлі. Беручи до уваги перераховані вище параметри, потрібно підібрати такий тип профілю, який забезпечить вільний стік дощової води, уникаючи імовірності переливання води через гребінь хвилі, навіть в разі невеликого ската покрівлі.

Чому вигідно купувати профільований полікарбонат в компанії «Сіті-С»

Працюючи на ринку будівельних більше 10 років, компанія “Сіті-С” придбала великий досвід у продажу таких матеріалів, як профільований полікарбонат.

Наші співробітники прекрасно розбираються в видах і якості матеріалу і нададуть Вам кваліфіковану професійну консультацію. Вони допоможуть Вам прорахувати необхідний обсяг і організують доставку Вашого замовлення.

Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.