RAL 8017
RAL 6005
RAL 5005
RAL 1018
RAL 7004
RAL 9003

Несучий профнастил – це один з видів профнастилу або профлиста, який, завдяки своїм технічним характеристикам призначений для великих навантажень.

Сама назва говорить про призначення несучого профілю. Його використовують для монтажу покрівлі та фасадів, а також використовують в якості несучих профілів для будівель.

Профнастил несучий маркується літерою “H”. Рекомендована висота гофри від 44 мм. Він здатний витримувати великі навантаження, тому виготовлений з товстого листа металу (0,7 – 1,5 мм) і самої володіє найбільшою висотою профілю (від 44 мм).

Переваги несучого профнастилу

 

  • міцність, здатність витримувати великі навантаження
  • великий розмір листа, що дозволяє використовувати його для перекриття великих прольотів при монтажі покрівлі
  • можливість застосування в якості незнімної опалубки при створенні монолітних залізобетонних міжповерхових перекриттів
  • досить швидкий монтаж

Застосування несучого профнастилу

З огляду на своїх технічних характеристик, несучий профнастил рідко застосовується в приватному будівництві.

Основна область застосування – це спорудження великих складів, цехів, ангарів.

Високий профіль створює особливу міцність несучого профнастилу, тому його часто використовують як армуючий лист і заливають бетоном. За такого методу часто роблять підлогу в приміщеннях.

Міцність несучого профнастилу використовується, якщо необхідно зробити дах, по якій потрібно буде ходити.

.

Колірна палітра несучого профнастилу

Як і інші види профнастилу, стіновий профнастил може бути практично будь-якого кольору з палітри кольорів RAL. Однак, часто в цьому немає необхідності, особливо якщо профнастил застосовують в якості арматури.

Монтаж несучого профнастилу

Монтаж несучого профнастилу нескладний, однак, він вимагає використання підйомної техніки, тому що вага листа профнастилу досить великий і його довжина більше 10 метрів.

Де вигідно купити несучий профнастил?

Несучий профнастил набувають в основному для промислового будівництва в досить великих обсягах. Часто виробники виготовляють партію профнастилу під замовлення. Фахівці компанії “Сіті-С” мають великий досвід в продажу несучого профнастилу будь-якого обсягу.

Якщо Ви хочете купити несучий профнастил в Харкові, Харківській області, Краматорську, Слов’янську, Дніпрі, Полтаві, Сумах чи в іншому місті України, наші фахівці швидко і професійно допоможуть підібрати Вам необхідну маркування профнастилу з оптимальними технічними характеристиками. Вони зроблять розрахунок необхідного обсягу і оформлять замовлення.

Залежно від необхідного обсягу ми готові запропонувати Вам кращу ціну на несучий профнастил в Харкові. Зробити замовлення або задати будь-яке питання, Ви можете через форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонувавши по телефону. Будемо раді співпраці!