Профнастил для паркану

Профнастил для паркану фото

Профнастил – це будівельний матеріал широкого застосування. Його використовують для облицювання фасаду, як покрівлю та в якості огороджувальних споруд. Широке застосування профнастил придбав саме для зведення загороджувальних конструкцій – парканів, огорож.

Огорожа з профнастилу має відмінний зовнішній вигляд, легкість у монтажі та догляді і, що важливо, доступність за ціною. Звичайно, ціна у різних виробників і на різні види профнастилу для паркану коливається, але в середньому вона починається від 3 $ за кв.метр.

Переваги профнастилу для паркану

  • має невелику вагу
  • практично не має обмежень по висоті огорожі
  • хороша звукоізоляція
  • легкість монтажу
  • багата кольорова палитра
  • не вимагає додаткової обробки

Це далеко не повний перелік переваг профнастилу для забору, але навіть цих переваг досить, щоб цей матеріал набув широкої популярності.

Види профнастилу

За своєю суттю – профнастил – це спеціально оброблений лист заліза. Він може бути різним за розміром і товщині. Для додання жорсткості, на ньому машинним способом формують ребра жорсткості.
Профнастил для паркану буває двох видів – оцинкований та із полімерним покриттям.

Оцинкований профнастил покритий шаром цинку товщиною 25-30 мкм. Однак оцинкований профнастил рідко використовується для зведення огорожі – частіше для перекриттів і навісів.

Оцинкований профнастил фото 1

 

Найбільш вдалим для забору вважається профнастил з полімерним покриттям. Це може бути поліефірна фарба, пластизол, ПВДФ та ін. Завдяки цьому покриттю профнастил для забору може бути різного кольору, малюнка і навіть текстури. Він не вигоряє, не іржавіє, захищений від механічних пошкоджень і довго зберігає гарний зовнішній вигляд. Полімерний профнастил може бути пофарбований з одного або з двох сторін.

Маркування профнастилу

Для зведення надійного і сталого паркану необхідно правильно підібрати вид профнастилу, його товщину, розміри, вагу, висоту хвилі. Як правило, всі ці показники вказані у маркуванні.

Розрізняють несучий (Н), стіновий (С) і універсальний (НС – несуче-стіновий) профнастил. Для паркану використовується стіновий або універсальний профнастил, тому в маркуванні повинні стояти букви С або СН. Після цих букв стоять цифри, які вказують висоту хвилі. Для паркану цей показник може бути до 21 мм. Для стійкості паркану профнастил повинен мати достатню товщину від 0.7 мм. Розмір листа профнастилу не повинен бути занадто великим. Оптимально 750мм х 11000мм.

Таким чином, профнастил для паркану може починатися приблизно з такого маркування: «СН15-0.7-750-11000». Звичайно, профнастил різних виробників може маркуватися по-різному, але це основні показники, на які необхідно звертати увагу.

Де купити профнастил для забору?

Вибір і покупка профнастилу для забору тільки на перший погляд може здатися простим завданням. Завжди існують нюанси, які потрібно врахувати. Фахівці компанії «Сіті-С» мають великий досвід в продажу профнастилу для забору. Вони не тільки професійно проконсультують Вас по видам профнастилу, а й допоможуть підібрати найбільш відповідний до Вашого проекту. Ми розрахуємо небхідно обсяг, кількість і оформимо доставку.

Ми здійснюємо доставку профнастилу не тільки по Харкову і Харківській області, а й по інших регіонах України.

Якщо у Вас залишилися питання – пишіть в контактну форму і ми з задоволенням відповімо в найкоротші терміни.