Профнастил покрівельний – це металевий гофрований лист, що має глибину не менше 10 мм і не більше 75мм.

Більшості відомий на сьогоднішній день звичайний профнастил, який давно застосовується для побудови огорож. Покрівельний профнастил виробляють з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Товщина листа профнастилу повинна бути не більше 0,5 мм. Полімерне покриття для покрівельного профнастилу – це обов’язкова умова для матеріалу такого роду. Колірна гамма листів може бути найрізноманітнішою, для задоволення бажань і смакових переваг споживачів.
Покрівельний профнастил маркується літерою H.

Застосування покрівельного профнастилу

Як матеріал для покрівлі дахів профнастил використовують як в приватному – цивільному будівництві, так і для промислових і офісних будівель:

 • котеджі, будинки;
 • господарські будівлі, гаражі;
 • навіси, альтанки, веранди;
 • тимчасові будівлі;
 • офісні будівлі;
 • промислові об’єкти.

Переваги покрівельного профнастилу

У порівнянні з іншими матеріалами для покрівельних робіт, профнастил має такі особливості і гідності:

Оцинкована підсистема картинка
 • ціна покриття з профільованого листа буде значно нижче, ніж інші матеріали;
 • широка палітра кольорів цих виробів дозволить підібрати саме той колір і відтінок, який найбільш вдало впишеться в загальний вигляд споруди і навколишніх будівель;
 • довжина одного листа профнастилу може досягати 12 м, що дозволить зробити менше стиків, а в деяких випадках і зовсім обійтися без них;
 • вага матеріалу, легкість і простота монтажних робіт дозволить обійтися власними силами або допомогою всього однієї людини;
 • профлисти виробляють з екологічно чистих матеріалів, що робить його нездатним завдати шкоди як здоров’ю людини, так і навколишньому середовищу.

Монтаж покрівельного профнастилу

Монтується покрівельний профнастил за допомогою саморізів 4,8×38. Їх ввинчивают в прогин хвилі профілю за допомогою електро або акумуляторної дрилі з храповой муфтою. Неприпустимо використовувати абразивні ріжучі інструменти. Листи профнастилу стикуються внахлест в половину хвилі профілю.
Важливо також правильно транспортувати і зберігати листи профнастилу.

Де купити профнастил покрівельний

Оскільки покрівельний профнастил є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів, то його виробництвом і продажем займаються багато компаній. Якщо Ви вирішили зробити дах з профнастилу і хочете купити якісний покрівельний профнастил, то фахівці компанії “Сіті-С” із задоволенням Вам в цьому допоможуть.

Ми маємо багаторічний досвід продажів різних покрівельних матеріалів, в тому числі і профнастилу. Залежно від необхідних обсягів, ми запропонуємо Вам кращу оптову або роздрібну ціну. Проконсультуємо по видам і маркування профнастилу і допоможемо підібрати найбільш підходящий для Вашого проекту.

Ми доставимо Ваше замовлення по Харкову і Харківській області. Ми співпрацюємо з компаніями перевізниками, тому можемо доставити Ваше замовлення і в інші регіони України.