профнастил фото

Профнастил – це сучасний будівельний матеріал, який застосовується для облаштування покрівлі, оздоблення фронтонів, а також при створенні навісів і пристрої мансард. Особливою популярністю користуються паркани з профнастилу.

Залежно від призначення і характеристик розрізняють такі види профнастилу:

  • стіновий – застосовується для виробництва вертикальних конструкцій, покрівлі, фасаду, парканів
  • покрівельний – використовується для створення покрівлі
  • несучий – застосовується для створення плоскої покрівлі
  • перфорований – використовується, коли необхідно забезпечити додаткове проникнення світла всередину приміщення або додаткової вентиляції

Виготовляється профнастил досить просто. На сталевий лист наноситься шар цинку і захисно-декоративне покриття. Потім лист профілюється. Для захисту від деформації вигину застосовуються додаткові ребра жорсткості. Характерна хвиляста поверхня забезпечує швидкий стік атмосферних опадів і оберігає від лавиноподібного сходу снігу.

Профнастил має незаперечні переваги перед іншими будівельними матеріалами. Він не вигоряє на сонці, забезпечує відмінну гідроізоляцію, не деформується від навантаження.

Крім таких практичних переваг, профнастил виконує ще й декоративну функцію. Дахи приватних будинків або виробничих будівель, оброблені покрівельним профнастилом виглядають естетично красиво. Можна підібрати будь-який колір профнастилу, щоб він гармоніював з кольором стін будівлі. Крім того, саме покриття листів профнастилу може бути різним – матовим, глянсовим, з пластизола або пурекса.

Профнастил ціна

В інтернет-магазині компанії “Сіті-С” можна купити профнастил для будь-яких цілей, як для приватного, так і для комерційного будівництва. Ціна профнастилу в Харкові залежить від виду профнастилу, торгової марки і компанії-продавця. У компанії “Сіті-С” можна купити профнастил Ruukki від 200 грн. за кв.м.

Компанія «Сіті-С» працює на ринку будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми набули великого досвіду в продажу покрівельних матеріалів і покрівельного профнастилу.

Щоб купити профнастил в Харкові, ви можете вибрати товар на сайті і оформити покупку через інтернет або ж залишити заявку нашого менеджера і ми зв’яжемося з вами. Також ви можете самі зателефонувати за вказаними телефонами.

Якщо ви велика компанія і хочете купити профнастил в Харкові оптом за вигідними цінами, ми теж готові з вами співпрацювати. Прямо на сайті ви можете скачати оптовий прайс лист на профнастил та ознайомитися з цінами.

Наші менеджери зроблять для Вас прорахунок необхідної кількості і безкоштовно проконсультують з вибору профнастилу.

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умов доставки можете ознайомитися тут.

Порада

При покупці профнастилу звертайте увагу на покриття.

Якщо Вам потрібна профнастил зі стійким до механічних пошкоджень покриттів, вибирайте профнастил з полімерним покриттям, таким як пурал або пластизол. Крім міцності таке покриття має ще й відмінний естетичний вигляд. Чого не скажеш про оцинкованому профнастилі. Він досить захищений шаром цинку, але його естетичні якості залишають бажати кращого.