Прожектори зовнішні

прожектори зовнішні

Один з видів світлодіодного освітлення є світлодіодний прожектор. Світлодіодний прожектор застосовуються для зовнішнього застосування, робоча напруга таких прожекторів 220В. Прожектор свого часу прийшов як альтернатива світильників з галогенними лампами потужністю 160Вт. (світлодіодний енергоефективніше).

Т.к прожектори застосовуються зовні, а також в приміщеннях або на об’єктах з високим рівнем вологості, вони мають вологостійкий металевий корпус.

У наш час вся світлодіодна продукція, а також і ЛІД прожектори користуються дуже великою популярністю. Всьому цьому є свої пояснення і причин, і вони такі: тривалий термін використання і невелике споживання електричної енергії. Прожектори економічні та вигідні для створення відмінного освітлення на великій площі, а також для організації підсвічування будівель, або для освітлення об’єктів зовнішньої реклами.

Переваги прожекторів зовнішніх:

  • прожектори здатні працювати на продовженні довгого періоду експлуатації, який становить від 50 до 100 тис годин
  • споживання електроенергії порівняно не велике, що є безсумнівною вигодою для власників які можуть економити фінанси
  • надійність даного виду продукції завдяки захисному корпусу яка не піддається впливу корозії і оберігає внутрішню начинку від агресивних чинників навколишнього середовища.
  • матеріал екологічно безпечний, тому що виконаний з безпечних матеріалів
  • універсальність застосування даного типу пристроїв, які можна застосовувати у різних сферах життєдіяльності людини
  • висока частота мерехтіння світла забезпечує інтенсивне освітлення і високу якість світла.
  • прожектори пожежобезпечні. Вони стійкі до перепадів напруги в мережі.

Чому вигідно купувати в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на ринку будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки колосальний досвід в продажу будівельних матеріалів, а й відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умовами доставки можете ознайомииіся тут.

Можливо вас також зацікавить

LED світильники

Підвісна стеля

Алюмінієві композитні панелі