Різноманітність варіантів обробки з стелею Армстронг

Стелі Armstrong: види

Стеля Armstrong складається із стельових плит, підвісної системи і різних кріпильних елементів (анкерів, кліпс, підвісів). Обов’язковий елемент – додаткові аксесуари у вигляді вентиляційних решіток, світильників, протипожежних деталей.

Підвісні стелі поділяють на групи за матеріалом стельових плит. За цим показником стелі Армстронг поділяються на:

  • варіанти з плитами, виготовленими з мінеральної вати;
  • стелі з металевими плитами.

У першому випадку плити виготовляються з мінерального волокна, також застосовуються сполучні компоненти. Виробництво таких стельових панелей грунтується виключно на природних компонентах. Основною особливістю стельових плит вважається їх невелику вагу на м2.

Для виробництва металевих плит Армстронг застосовується міцна оцинкована сталь. Стеля з металевими елементами призначена для створення акустичного комфорту в будь-якому приміщенні. Пояснюється це тим, що металеві панелі доповнені поглиначем звуку.

У стельову систему обов’язково входять стельові касети, каркас і джерела світла. До складу стельової системи входять такі додаткові аксесуари: інформаційні табло, елементи оповіщення.

Вибір підвісної системи

При виборі підвісної системи варто звертати увагу на різні нюанси. Слід враховувати, що підвісна система виконує функцію несучого каркаса. Також потрібно враховувати несучу здатність системи і навантаження каркаса на 1 м2.

Підвісна система повинна бути максимально безпечною при експлуатації.

Потрібно правильно розрахувати кількість і вагу всіх додаткових елементів. Додаткові аксесуари створюють навантаження на підвісну систему.

Вкрай бажано вибирати підвісну систему і стельові системи одного виробника. Комплектуючі деталі проходять випробування з використанням найбільш підходячих складових, після чого рекомендуються виробником.

Монтаж підвісних систем проводиться з урахуванням схем і рекомендацій виробника. Необхідно враховувати особливості приміщення, в якому планується монтаж підвісної стельової системи.

Для чого це потрібно? Для того, щоб не було іржі і цвілі на металевих плитах. Грибок і іржа скорочують термін служби підвісних стельових систем.

Високоякісні плити Армстронг і профільдля підвісної стелі можна купити в Харкові в компанії “Сіті-С”.